Přejít na výpis diskuzí

Steve Martin

OSOBNOST 31.12.2006 
12 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tenhle herec je úplně k sežrání, strašně si ho vážím jako herce , takových je málo *3* *3* *3* *14* *14*
  • sex

    s tím by se šukalo je tak nadrženej! *4*
  • Hamburger

    V růžovém panteru 1 bylo nejlepší:Rád bych si koupil hamburger:Hrábě si koulí den hamrdjů,nebo Rád bych si houpl tim ham...BOBREM.
  • Hahhaha

    Nejlepší je stejně Růžový panter 1 ty hlášky tam:Rád bych si koupil ten hamburger-hrábě si koulí ten humbágr,děkuji-děvkuji
  • dadiqa

    :D

    preco ma tento uuzasny herec tolko malo fanusikov? sak on patri medzi najlepsich hercov planety...akoze...ruzovy panter zabija...zboznujem ho...aj ruzoveho pantera aj Steva Martina *3*
    • no, protože lidi neznaj dobré herce a ty co považují za dobré jsou ba naopak špatný. Lidi si málo váží herců jako je Steve Martin, Christian Clavier, Leslie Nielesen apod. Všichni jsou ve svém žánru komedie výjimečný Steve je nejlepší v Růžovém panteru a Hlavě Rodiny. *1* *15* *5*
    • Re: :D

      Lidi jsou vážně slepý a hloupý!! oceňují jedině zevnějšek a ne skutečnou kvalitu jak herce tak člověka!!! Steve Martin je jedinečný a kdo to nevidí ať si sundá klapky z očí!!!
  • Soukromí pana Martina

    A co jeho soukromý život? Nic tu není..
  • Stevovo narozky

    Dnes má Steve Martin narozeniny.Je mu už 63 let.Chci mu tímto popřát hodně štěstí a spokejenosti.
  • a co banjo?

    Steve Martin je prý výborný bluegrassový banjista, jeho komedie sice moc nemusím, ale všestranné umělce mám ráda.
  • Komik

    Steve Martin je filmová legenda.Neviděl jsem všechny jeho filmy,ale líbily se mi například filmy dvanáct do tuctu a Trhák pana Bowfingera.
  • Někdo by měl začít

    Copak nikdo nevidí ten herecký talent?...Steve je fakt dobrej. Znám ho jen z komedií a v jiném žánru jsem si neuměla ani představit. Po shlédnutí ShopGirl mě příjemně překvapil.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit