Přejít na výpis diskuzí

Stella Zázvorková

OSOBNOST 31.12.2006 
23 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Emilidzex
    ach jo *9* nevěděla že umřela ale líbil jsme mi film mach a šebestová a kouzelné sluchátko ten film je boží
  • Byla jste skvělá herečka,když na vás zavzpomínám sbíhají se mi do očí slzy.Je mi strašne líto že už nejste mezi námi *13* Byla jste skvělá Stelinko .. *7*
    • V mém srdci zustanete napořád *7*
  • Perla českého herctví Stela Zázvorková. Moc na vás vypomínám Steluško a filmy s vámi si pouštím dokola a dolola *14*
  • P.Zazvorkova

    Co napsat o tak vyborne herecce a navic laskavem,hodnem a tolerantnim cloveku.Snad jenom to ze nam chybite,ale v nasich srdcich zustanete na porad.Radi se divame na Vase filmy
    Dekujeme
  • Stella Zázvorková

    Paní Zázvorková patřila k našim nejlepším herečkám vůbec!!!Vím to, poněvadž jsem byl na několika představeních, kde paní Zázvorková účinkovala, její herecký projev byl fantastický!!!Její výkony dokázali zvednout obecenstovo ze sedadel!!!!Bohužel, tato skvělá herečka je po smrti, další osobnost nás opustila!!!!!Tomáš Kiš
  • Dziekuje

    Dziekuje Pani Stello za wszystkie wspaniałe role i radosc, jaką Pani dawała.
  • Pani DAMA Stela

    .......Takova skoda...., ale to je zivot......Pani Stela to taky dobre vedela...:)..Udalost, ktera cloveka zasahne....., vzpominky na filmy z detstvi......na ten dobry cesky humor a laskavost.........Z dobreho lidskeho a hereckeho SRDCE......:):):)
  • Ještě jedna chyba

    Paní Zázvorková (resp. od svatby až do smrti občanským jménem Kopecká) se psala Stela, nikoliv Stella.
  • Mám Vás ráda.

    Mám Vás ráda paní Stello. V mém srdci je smutek. Odešla jste, ale my zůstali. Děkujeme Vám za vše, co jste v životě dokázala a ještě dokážete. Byla jste skvělou ženou, člověkem a herečkou. Svou práci, pobavit diváky, jste splnila na 110%, já Vás však mám nejen jako herečku, ale i jako člověka, který mi přinášel, přináší a bude přinášet radost a chuť do života. DĚKUJI.
  • Děkuji

    Paní Stelo mám Vás moc rád,škoda že už nás neoblažíte tím Vaším superhumorem, i přesto zůstanete v našich srdcích a doufám, že se ještě potkáme.(já v to věřím !!!!!.)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit