Přejít na výpis diskuzí

Štefan Füle

OSOBNOST 30.10.2014 
1 příspěvek

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobry den.Jsem Cech z Plzne a asi pred rokem,jsem Vam psal dopis z meho leceni v Psychiatricke nemocnici Dobrany.Nevim jestli jste ho dostal.Uz si presne nepamatuji co sem v nem psal,ale mel sem toho v te dobe hodne na dusi.To mam i nadale.Sem schizofrenik a stale se lecim.Uz sem,ale doma a i pracuji.Moc si vazim lidi jako vy,kteri se neboji pracovat za nas a v Evrope.I ja bych chtel dosahnout nejakeho profesniho spolecensky pozitivniho pracoviste a snazim se dostat k moderovani a do radia a televize.Rad bych se dostal k straznikovi a zatim pracuji,jako strazny.Sem vyucenej autolakyrnik a mam i praxi.Rad bych maturytu a mam zajem o ruzna skoleni.Hlavne se musim lecit a brat leky,zatim stale.Dokonce nade mnou dohlizi soud.Citim se byt nepravem obvinen,ale zdravotni problem se mi stal.Snazim se ospravedlnit a pro lecbu udelam maximum.Stejne tak pro stale a vydelecne pracovni misto.Dale pro rodinu a budouci zenu.Zatim sem svobodny a volny.Vim,ze mate spousty prace a ja sem jen jedinec,proto vas nezadam o odpoved.Rad sem vam napsal a prihlasil se na facebook.Chtel bych videt ,alespon cast Evropy a podivat se do Parize a Londyna.Dnesni doba to povoluje.Meho stryce drivejsi rezim za snahu vycestovat mucil a veznil 11,5 roku a pak mu dali medajli.Co by mohli udelat za soudni tryzneni a obvinovani ze sem se snazil najist a byl viden v kuchyni s nozikem,kdyz tam lide s nim delaji na jidle vselicos,museli a vybrali si me,ted uz me deset let pichaji a cpali leky az sem si na ne navikl a obtloust a poranil si postavu dlouhym travenim po lecebne.Hledam jestli se doziji nejakeho ospravedlni a normalniho zivota s hoby a praci a snad uz psychiatrie bude jen muj zajem a minulost.Rad bych totiz kurz psychologie a pomahal lidem co musi byt v ustavu.Mel email,spec.tel.cislo a pomahal jim sehnat bydleni,praci,delal rozhled a psal si s nimi.Lide tam i nikoho nemaj a pomoci se dostava zridka,i kdyz vecinou tem dlooouuuhodobim a a vdecnym pacientum.Ale vzdyt je mi uz 32 let a nevim kolikrat se tam jeste vratim, vzdyt ,,dobry holuby se vraceji"dekuji za Vas cas Nikola.Businsky@seznam.cz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit