Přejít na výpis diskuzí

Stacie Orrico

OSOBNOST 31.12.2006 
29 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dal by som ti do ritky...
  • maja-maja

    Jo a mimochodem o Shakiře ve sboru taky řikali že mečí a kam to dotáhla.Ted´ vydělává miliony a dostává jednu cenu za druhou. *3* *3* *3*
  • maja-maja

    Stacie Orrico je lepší než Taylor Swift a Miley Cyrus.I když tak trochu mečí ale to patří k ní.Každej zpěvák a zpěvačka má jedinečnej hlas.Ale fakt moc žeru její písničky.A mám jí rád
  • the best

    Jsem ani netušila, že je tak jiná než ostatní zpěvašky *4* Právě teď ujíždím na jejím songu More to life a když jsem si uvědomila o čem zpívá tak... *1* v takové fázi se teď nachazím.
  • sharkamellita

    happy-b-day

    jůů happy birthday *14* *3* *3* *3*
  • Je to kráásný dát se jen jednomu klukovi a to na celý život!

    Já sem panna a sem na to hrdá! Je mi 21, sem hezká a neznám muže, kterej by o mě nestál. Přesto na svém rozhodnutí trvám. Vážím si svýho těla natolik moc, že se nedám jen tak někomu a levně. Moje nevinnost bude dárkem pro mýho manžela.

    Souhlasim se Stacie! Tenhle trend bejt pannou do svatby se šíří světem rychlostí blesku a stává se novým módním trendem!
    • jajajajajaa

      no tak ty vole to je k s michu když mam kluka rada tak se mu klidně dam a je mi jedno jesly pred svatbou nebo po s vatbě!to sou uplny kraviny ale stacie je dobraaaaaaaaaa to joooooo! *3* lol! *16* *8* *15* *5* *4* *5* *13* *9* *7* *5* *9* *3* *8*
  • Staci

    Písně:More To Life a I Promise,...Taky Pěkné... Jinak ta Bláznivá a Přihlouplá Hudba-R´n´b...aspol...z USA - do EU a k Nám ... Stojí Dnes za nic a za ... Houby.! ... Zlatá Klasika a Jiná Pop a Disco-Muzika!... ... . . *4* *4* *3* .+M..+
  • diskuze

    Pojďte diskutovat na: http://forum.lide.cz/forum.fcgi?akc e=forum_data&auth=&forum_ID=55924
  • ghgfhfg

    Je nejlepší........ *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit