Přejít na výpis diskuzí

Soulja Boy

OSOBNOST 6.2.2008 
43 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • damn ... Ocean Gang Or Drown mann =o)) haa
  • Všichni tady píšete jaký je to ubožák a asociála ja nevim co všechno ale ani jeden z vác co nadáváte na jeho účet tak v životě nedokážete ani třetinu to co on u mě má hlubokou poklonu protože ten člověk se z úplný nuly dostal na vrcho a nikoho k tomu nepotřeboval před takovíma lidma co jsi splní sví sny a dokážou to co né každý já akorát smekám :-) a těm jako vy co akorát závidí a mají silný řeči přes internet tak vám se leda směju *12*
    • Máš pravdu .. :) všichni který tohle řeknou neboli napíšou jsou pro mě ubožáci nebot jen mají nervy .. :) ;) *3*
  • Soulja Boy

    je to jednim slovem BUZNAAA a nehadej te se jak debilove stejnak ho v zivote neuviditee takze trapas hahahahhaha
    • Re: Soulja Boy

      Voe a ty snad umis rappovat nebo zpivat..??? Jesi jo tak se predved..
  • Soulja Boy

    Ty piča vyprávať kktiny na Soulja boya wieš ale keby si si prežila všetko čo si on musel vytrpieť tak by si zbadala!!! ty čupka Soulja Boy is Best!!! *5*
  • fajn

    az tedkon nedavno sem narazila na pisnicku se Soulja Boy jeho pisnicky sou celkem na pohodu :) a co se tyce toho rocku a metalu apod. nejaky kriceni do mikrofonu me fakt nebere
    cokoliv beru old school dnesni hip hop, techno prekousnu vse ale nejaky rvani o blbostech do mikraku az se z toho cloveku chce blejt to fakt ne. Nemluvim ted o klasicky Metallice napr. ta je vpohode :D
  • asdasd

    Je to kokot neumí rapovat i muj 2letej brácha by složil lepší text než on je vidět že díky takovejm kriplum jako je soulja bitch de hip hop do sraček
    • Re: asdasd

      Do pice povedz mi tvoju adresu ta zabijem ti kurva smrdlava pozdrav brata(kokota 2-rocneho)........fuck you shit *13*
      • Re: Re: asdasd

        ty buzerante co to pišeš za sračky, soulja boy je piča, neumi rapovat a mysli si jakej je to frajer, jen dela ostudu hip hopu, tohle neni rap, stači se podivat na jeho texty co vubec nedavaji smysl, podivejte se na tuhle stranku a přečtete si jeho text - uplne trapny

        http://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/soulja-boy/crank-that-12875

        navic natočil klip s Justinem Bieber což je uplnej buzik ------ takže muj nazor na neho - je to skurvená bukva
        • Re: Re: Re: nasrat

          jo jinak vsadim se že uživatel ´nasrat´ je 10-letý malý decko který si vyskakuje tady na internetu a vyhrožuje zbitím a tak ale este ani neumi poradne mluvit a piše takovyhle hovna
        • Re: Re: Re: asdasd

          sory to nebylo pro uživatele ´asdasd´ ale pro uživatele ´nasrat´
    • Re: asdasd

      ty si asi dobra piča soulja boy je best tvuj 2letej bracha si muže před nim vylízat prdel
  • Happy b-day

    Happy birthday soulja boy
  • SOulja Boy

    Soulja Boy je můj nejoblíbenější zpěvák''rapper''.. poslouchám ho už 2 roky...a je dobrý ... nikdy mě neomrzela písnička Kiss Me Thru The Phone. Tu písničku prostě miluju .. I když není moc slavný tak je pro mě ''BEST''.. I like Soulja Boy
  • ..

    i kdyz rap a hip moc nemusim tak musim priznat ze soulja boy je fakt super zpevak a jeho pisnicky sou taky bomba
  • lucilautner

    Prosim

    Jo soulja boy je the best,Ilove him.Nemohly by jste nekdo udelat profil i Arabovi ja bych ho udelala ale nic o nem nevim a nemam ani fotky,takze se nekdo nak pokuste *7* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit