Přejít na výpis diskuzí

Silvia Navarro

OSOBNOST 31.12.2006 
38 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987

    Všetko najlepšie 😍😍😍

  • Silvia Navarro-Paloma je najlepšia herečka z telenoviel *14* *14* *14* *14*
  • Luky1987
    Silvia Navarro je najlepšia v telenovele Keď budeš moja
  • Mam vas rad nic vas jeste obdivuju ste moje herecka silviee navarro .. mam vas rad nikdo neni lepsi nez vy palomo hrisna laska je nejldpsi telenovela na celym svete muzu se na ni divat od rana as do vecera .... palomito
  • Dobrý den silvie no znám vás jako palomitu ale i elenu olivares chci vam jen říct ze vas hodne obdivuju a divam se porad na vae telenovely .... prosim budu rad kdyz my odepisete a proc vlaste nechodite s diegem sanchezem je to moc dobrej kluk ale ja jsem slysel jsem ze stte snim jedno byla. Je to pravda ... takze budu rad jestli ny odepisete . A mimochodem jsem 11letej kluk .. dekuji za pochopeni ... s pozdravem Denis František Herák palomo nashle .. :D
  • ahoj Silvia si moje nejoblibenějši herečka na světě *14* *14* *14* *14* sleduju tě od 5 roku *14* *14* *14*
  • Luky1987
    V pohode
  • Není to sestra Alba Rica Navarro??
  • tak toto je ta najlepsia herecka aku poznam mam ju hrozne moc rada a jej telenovelu ked budes moja by som mohla pozerat stale do okolo je to naozaj ta naj naj herecka na svete :)
  • Silvia Navarro NAJ herečka na svete mam ju veľmi rada je naozaj super a je to ta najlepšia herečka a aj jej telenovely su super ... si naozaj super herečka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit