Přejít na výpis diskuzí

Sheryl Crow

OSOBNOST 31.12.2006 
17 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lidi, sáhněte si do svědomí. Kdo z Vás dokázal alespoň desetinu z toho co například Sheryl. Vždyť některým nestačilo osm tříd na to, aby se naučili psát alespoň trochu česky.
  • vondysek

    Ahojky Sheryl je vážně úžasná muzikantka

    Ahojky myslím, že Sheryl je úžasná muzikantka.Mám všechna její alba, ne všechny mám stejně ráda, ale je na nich vidět, že na sobě dlouho pracovala...
    Jinak jsem jí taky udělala webovky kdyby měl někdo zájem...
    www.sherylcrow.estranky. cz *3*
    • Re: Ahojky Sheryl je vážně úžasná muzikantka

      Právě poslouchám doma Sheryl, mám ji také moc ráda a dívám se na její stránky, super...
  • paráda

    parádní stránku má Sheryl *14*
  • Sheryl Crow____

    ...Tedy od Ní_ . Zpěvačku - Sheryl Crow --- Mám moc Rád_. Zpěv,Hlas,Hudba,Melodie,Rozhlas,Hity,...Písně___... . .+ Znám jí více - už jak_ ... asi --- - Patnáct___ Let__...-Roků-od - Songu:___ Run Baby Run_____ a All I Wanna Do______ a Dalších__. ... atd.. .. .. .+ Fan+M. . M. _.++ + *4* *4* *4* *5* *4*
  • Sheryl Crow____

    No a To - 1x Video - Duet - se Zpěvákem - Michaelem Jacksonem_, jako jo a je to dobrý a tak... , ale jinak - to není - zase tak moc něco - extra a super-hit_ a - a ani už to - není tak - moc hraný a ...Aktuální__... .+ Jinak Znám Celou Řadu - o Dost Více a Moc Krásných a Textově - Pěkných a i Video...--- - Hezčích - Skladeb a Kvalitních Písniček___... ... .. .+ *3* *15* *5* *14* *4* *4* *4*
    • sonicqa1996

      Re: Sheryl Crow____

      moc pekná písnička je tky makes you happy....:D
    • Re: Sheryl Crow____

      I Just Can't Stop Loving You patří k mím NEJ *14* *14* *14* *14* !Sheryl tam má pěkný háro *15* .
  • Sheryl Crow____

    Vážená Redakce Osobností!-Jak Můžete Nechat - Takové Nemravníky-Dobytky a ČESKÁ - "Lidská" - Hloupá a Nemožná - Stvoření, Nechat Jsem Psát a Komentovat... , Když Já Jsem - Tady - v Tomto - Vašem - "NEJ" - Fanklubu!..._ - a to jak Autor 6. tzrt - *10* ... a mnohé Další (... viz u - Tereza Kerndlová a Jiné...- a Jiní_... .)_ .. Pozn.: !!! Nemažte se s nima...- Nepárejte se s nima... - Mažte to_... - aneb...- Mazat,Mazat,Mazat_:::...!!!-Sprosté TEXTY a Nadávky a Urážky a Tak a Spol..... - Má Milá Redakce...-_Osobností a Zpěvaček..... - na: .cz/___ ... . Tak O.K.___ . Váš-M. ... . .++ + *3*
    • Re: Sheryl Crow____

      Hele ten autor 6 sem byla já a nevím jak jsem sem tu kravinu mohla napsat.Každej zpěvák má něco do sebe a Sheryl patří k těm nej *3* *14* .Znám jí,už od malička a jako každá jiná co se potácí okolo Michaela J.mi byla nesympatická,ale dneska jí mám ráda.Takže sorry a na ten komentář zapoměn *3* !
  • žzýu

    její písničky stojej za hovno...spívala na koncertu michaela jacksona a spívala fakt hunusně...spívala a tvářila se haj kdyby byla zhulená...určitě šukala s jacksonem.. *10*
    • mike

      hele ti keci si nech pro sebe jo. nikomu nenadavej.to co děla je jeji věc a tobě je potom velky hovno. a mikeho nech byt ti prasaku jeden.
  • JE VÁŽNĚ MOOOOOOOOOOOOOOOOOOC SEXY !!!! *14* *1* *14*
  • narozeniny

    Já jen, kdyby někoho zajímalo datum jejího narození, tak 11. února 1962, přesně o dvacet let dřív než já:-))) Sheryl je úžasná! Má nádherný hlas, píše duchaplné texty, její kytara je odzbrojující a k tomu bude pravděpodobně sexy i v osmdesáti:-)))
    • Re: narozeniny

      Zdar Zubrienko, hele Teďkon, je Americká Královna ROCKu, tedy Královna Kytar, v České Hitparádě Elyrix, na Internetových stránkách http://www.elyrix.net/bandparada/ , tak pro ní hlasujte, do České Hitparády Elyrix, na Internetových stránkách http://www.elyrix.net/bandparada/ , ať tam má nějaké body, však ta Česká Hitparáda Elyrix, na Internetových stránkách http://www.elyrix.net/bandparada/ , je dobrá HitParáda, je tam 1600 Zpěváků a zpěvaček a Kapel, Českých, Anglických, i Amerických, i Australských, třeba, prostě no!
  • její písničky se mi moc líbí *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit