Přejít na výpis diskuzí

Lorenzo Lamas

OSOBNOST 31.12.2006 
21 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987
    Správne by fakt melo být Lorenzo Mamlas *1*. Herec o ničem je to
  • Spravne by melo byt Lorenzo Mamlas *1* . Nevim ci znam katastrofalnejsiho herce. Suverenne jeden z nejhorsich.
    • Lamas není špatný herec, seriáli s ním jsou pěkné. Jarda Kulich
      • A je curva sexy.
    • Vy jste dokázal víc, než on? Určitě ne. Tak zkuste aspoň něco co on dokázal. Pak budete mít možný i trochu rozumnější názor. Kritizovat umí každý.
  • Vše nejlepší k narozeninám. *4*
  • Je super:-)))))
  • Lamas se rozvedl s Shaunou Sand v roce 2002. April 30 2011 si vzal Shawnu Craig (24 let)v Cabo San Lucas v Mexiku. Při svatbě přijal jméno Lamas - Craig, aby odlišil jména své dcery a ženy.
  • Vůbec jsem netušil, že můj střelecký idol hrál v Pomádě *15* *15* *15* To mi ho teda vyndej. Hodně zdraví Lorenzo
    • Čo to znamená střelecký idol? Ako mám tomu rozumieť? *14*
  • Miluju!

    Lorenzo je taky muj milaaacek!! Vse nej! Jinak tady je takva prima stranecka kde muzete i Lorenza pridat ale i kohokoliv a cokoliv jineho co mate radi http://www.prostemulluju.cz/
  • Happy Birthday

    Je to celkem dobrý herec,také hoznám hlavně ze seriálu Odpadlík.Dnes má narozeniny(51).Vše nejlepší,Lorenzo!
    • Re: Happy Birthday

      jo,Odpadlík je perfektní seriálek,hlavně ta znělka *3*
  • juuuu

    je krasnej nikdo na nej nema-nikdo az na Vina Diesela:-) *14*
    • Re: juuuu

      Ahoj, mohl byste mi někdo napsat, jak seriál Odpadlík skončil? Když ho nedávno opakovali, nestihla jsem poslední dva díly, a čekat, až skončí další opakování se mi nechce, protože mi určitě zase uteče konec. Moc díky
  • renegade

    Odapdlík je rozhodně jeden z nejlepších seriálů. TeĎ běží čtvrtá řada ale asi 2 díly sem už neviděl, nevíte někdo, kde by se to dalo sehnat? *4*
    • Re: renegade

      s tim souhlasim je to muj oblibenej herec *14*
    • Re: renegade

      *3* seženeš je v tescu všechny díly *5* fakt nekecám jsou super jdou na dračku tak neváhej a hned spěchej *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit