Přejít na výpis diskuzí

Sebastian Koch

OSOBNOST 7.6.2007 
7 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • SEBASTIAN KOCH - nádherný chlap a výborný herec.Viděla jsem ho poprvé ve filmu Životy těch druhých a těšila jsem se na film Ve stínu,ovšem tam se pořád mlelo jen o výkonu Ondřeje (český herec,nemůžu si vzpomenout na jeho příjmení!! je vidět jak je ,,známý,,) a Sebastiana Kocha čeští chudáci téměř nezmínili.Co se týká tohoto českého herce nikdo se neřídí pořekadlem ,,Všeho moc škodí,,je nacpán všude až je to protivné,a není to žádný chlap jen takový ,,chcípáček,,bohužel!!!
    • jsem stejného názoru-ten ,,Chcípáček se jmenuje Ondřej Trojan.Je to dobrý herec ale skutečně je moc frekventovaný a diváky jeho četnost ve filmech mate!!
  • Černá kniha
    Vauu...
    Je božskej a krásnej chlap,no prostě k nakousnutí *14* *14* *14*
    V tomto filmu byl skvělej,super herecké podání,ale bylo mi líto,že ho zastřelili,čekala jsem,že se mu podaří utéct s Eliss.Je pan Herec !!!
  • neudelasnic

    Nejlepší. :)

    Uáá =*
    Uplně svělej herec to je! Ve filmu Černá kniha byl úžasnej.. škoda že ho tam zastřelily xD *14*
    Herec úžasnej a je i hezkej :D :-****
  • billycyrus

    napoleon

    nejlepší byl jako maršál lannes v napoleonovi. mám tu doby i film rád. je můj druhý neoblíbenější maršál z napoleona *1*
  • Hmm

    Je to nádhernej chlap. Naprosto mě dostal hlavně ve filmu Černá kniha, kde podal i skvělý herecký výkon. Je to chlap k nakousnutí *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Hmm

      *14* souhlasím !!! Je naprosto úžasný !!! *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit