Přejít na výpis diskuzí

Scott Cohen

OSOBNOST 31.12.2006 
14 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mám dojem, že "Edward Cullen" je ne zcela povedená napodobenina vlka (Scott Cohen) z minisérie "Desáté království" :)
    ...kéž by existoval takový chlap!

    Desáté království je velmi vtipně pojatá pohádka pro dospělé, která dokáže zároveň rozplakat i pobavit :) a ON v ní naprosto exceloval, mrzím mě jen, že po roli v této minisérii si už v ničem podobném nezahrál :(
  • beriking

    :3

    v desátým království na mě působí úplně šíleně...a to tak, že vždycky , když dokoukám všech pět dílů, tak dva dny v kuse brečím a proklínám svět, že neexistuje doopravdy :(
    nejroztomilejší role vůbec :) *14*
  • pomooc, vlk!

    já ho mám nejradši z filmu desíté království.. ten jeho vlk je prostě dokonalej... ale v gilmorkách byl tky super.. tam měl zas jinou povahu... ale nejlepší stejně vlk *1* *1*
    • Re: pomooc, vlk!

      jako vlk vždy bodoval a vždy bude *3*
  • janisssek

    wow

    Na to,že je mu 44 let je k sežrání... *14* *3*
    • sharrah

      Re: wow

      pane bože!!!!kdybych si to nepřečetla,ani by mě nenapadlo,že je mu tolik *14* vždyt vypadá na 30
  • mclove

    Aojííí

    nejkrááásnější v girlmorových děvčatech...nebo jsem ho viděla v jednnom filmu pro děti ale dobrý jako *14* *15*
  • Scotty

    já tedy zbožňuju jeho Vlka v Desátém království....tam je absolutně k sežrání *14* *3*
    • Re: Scotty

      as wolf.... forever *3*
    • sharrah

      Re: Scotty

      tam je víc než jenom k sežrání *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: Scotty

      jj, absolutní souhlas *14* *14*
  • ...

    jako Maxu Medinovi Z gilmorových děvčat mu to moc slušelo. Takovej roztomilej intelektuál *4*
  • ten si to určitě přečte!!! *9* *15*
  • STRAŠNĚ JSEM RÁDA ZĚ EXISTUJETE SCOTTE. *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit