Přejít na výpis diskuzí

Šárka Vaňková

OSOBNOST 31.12.2006 
271 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zpěvačka

  • druhořadá česká zpěvačka.

  • Já Tobě Šárko věřím, budeš zase na vrcholu.
  • Máš navíc,ale radší prodáváš svojí krásu a sex přitažlivost.Moc ti fandím a libíš se mi,svojí přirozeností,která má svůj půvab.
  • nika1991
    *14*
  • Na webových stránkách Šárky Vaňkové jsem našel text písně Eloise v podání Karla Gotta. Když jsem zpívaný text K. Gotta porovnal s textem, který zveřejnila Šárka Vaňková, našel jsem hned několik zásadních nepřesností. V textu Šárky Vaňkové jsou vynechány hned celé věty. Např. za "Mám tady stát a krotit pláč? Má Eloise" chybí: "podobná bříze, ..., můj krásný cíl. Tam u Paříže, snad uvěří, že já jí dám víc, než mám."
    Sloka "Přistaň mi v objetí, tvé letadlo snad nesletí ..." patří až za sloku "Ta noc je studená a odměna je ztracená ...."
    Verš "Tak se mi snes můj anděli" má správně znít "Tak se mi se snes ty můj anděli". Jinak to neladí.
    Verš podle Vaňkové "A když ne dnes tak v neděli" má znít "A když ne tak aspoň v neděli". Opět by to neladilo.
    A konečně v závěru Gott zpívá "Ne, ne, ne, ne, ne, ne (čili 6x ne, nikoliv 3x podle Šárky Vaňkové) má Eloise, co se tě načekám. Ty už mě nemáš ráda ... (ani tato slova v textu Šárky Vaňkové nejsou.
    Domnívám se proto, že Šárka Vaňková by se měla věnovat výhradně zpěvu a ne se plést do věcí, které jsou nad její síly a rozumové schopnosti.
  • MILÁ ŠÁRKO !
    Všechno nejlepší k narozeninám přeje fanda Jiří. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Šárko,
    jsem také ŠTÍR a chtěl bych se s Vámi milovat !!! J. *14* *14* *14*
    • Asi ti nevyhoví, protože takových chtivých adoloescentů se jí nabízejí desítky či stovky.
  • vše nej Šári *3* *3*
  • Erin
    Všechno nejlepší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit