Přejít na výpis diskuzí

Šárka Ullrichová

OSOBNOST 7.6.2007 
26 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nehodlám se nikterak zviditelňovat - moje jméno by vám stejně nic neříkalo, takže je lépe zůstat anonym.
  • Šárka

    Gratulace,přání všeho dobrého k narozeninám.
    • Přeji to samé. *14*
  • jacicek

    no fakt

    já jsem Šarku viděla na Floře fakt
  • Gratuluji

    Ahoj Šárko,moc Vám fandím. Divadelní hru Uvěřme snu v Břeclavi jste zahráli překrásne. Přeji plno takových představení.
  • a

    ahoj šárinko moc moc si sympatická přeju ti hodně štěstíčka *4*
  • Šárka Ullrichová

    Milá Šárko
    Přání k narozeninám a přání hodně
    štěstí,zdraví. *4*
    • fantom těchto str. Dana Sadílková i zde neschází...
      ...kde ona už všude taky byla - ukápla jí zase slina?
      podlejzák, patolízal a stalker jako fík
      nedá si pomoci
      nadá si radit
      Ona je totiž PROFÍK!!! *8* *7* *4*
  • Ahoj Šárko

    Ahoj, Šárko chtěla bych Ti říci, že jsi podle mě jedna z nejzajímavějších hereček na naší schéně. Co se jen nadělá třeba s takovou Angelinou Jolie a ona není hezčí než Ty. Je jen napatlaná a vyumělkovaná. Ty jsi krásně přirozená a taková křehlá. Pečuj o sebe a nenič se. Musíš se mít ráda a dokážeš všechno. Držím Ti všechny palce, které mám. Nová Mi. *3*
  • Lidé povrchnost, sobectví samo.

    Ono se to lidem dobře kecá a odsuzuje, když sami nejsou závislí. Jeden moudrý muž řekl: Kdo jste bez viny, hoďte kamenem. A proto nechci odsuzovat, ale pochválit. A to za otevřenost. Právě jsem skoukl Všechnopárty České televize kde tato slečna byla a chtěl bych jí pochválit za její odvahu, odkrýt a veřejně vystoupit s problémem kteří mnozí odsuzují, ač sami nemají zameteno před vlastním prahem. Lidé uvědomte si kolik máme běžnějších osobních problémů a s kolika se svěřujeme. Není umění držet to v sobě, není umění odsoudit někoho za to že je jiný, umění je vystoupit z davu a říci nahlas, že máte problém. Kdybych věděl kam, poslal bych této slečně (možná paní) květiny. Copak jsou lidé tak nadutí, že raděj každého odsoudí, ač ho osobně neznají? Že raděj dají za pravdu nějakém bulvárnímu pochybnému plátku, než samotnému člověku?
    Kež by lidí s takovouto odvahou, jako je tato dáma, bylo více. Držím Vám palce v životě.
  • bloky

    Dobry den Sarko, v priloze LD jste psala o odstranovani bloku, ktere by jste doporucila vsem :). Moc by mi pomohla informace, kam v takovemto pripade zajit a na koho se obratit. Nevim, zda se k Vam tato zprava dostane, kazdopadne dekuji za cas. Zuzka
  • pan

    Milá Šárko,
    chtěl bÿch se tě zeptat jak funguje
    "úplný relaxační systém" o kterém se v příloze Lid. novin zmiňuješ, chtěl bych si ho také pořídit, díky za zprávu
    Pavel

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit