Přejít na výpis diskuzí

Sam Neill

OSOBNOST 31.12.2006 
19 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Výbornej herec, můj nejoblíbenější.
    Nejvíce se mi vzhledově zalíbil ve filmu Doctor Zhivago, kde ztvárnil postavu právníka Victora Komarovskýho...sice zde hraje hajzla, ale na tom nesejde. Je okouzlující muž!
  • Prečo ho uznávate za naj herca ?! To nie je pravdy
  • tyret
    Božský Merline, všechno nejlepší k narozeninám! *1*
  • tyret

    Hodnocení Sama

    Miluju Sama Neilla. V každé své roli exceluje. Byl výborný jako Wolsey. Můj nejoblíbenější větný ekvivalent z Tudorovců byl jeho: ,,Ty hloupý sráči." Skvělej byl i v Pianu. Tam mu to fakt seklo, a i proti Harveymu vypadal fakt dobře. A o Jurském parku se snad ani nemá cenu rozepisovat - prostě úžasný.
    Sam Neill je ten nejlepší herec, jakého kdy Hollywood poznal. *1* *1* *1*
  • bettyol

    Souhlas

    Souhlasím s Vámi všemi, Sam Neill je bezvadný herec. Merlin je super film a můžu na něj koukat furt. I když je už Samovi přes 60, pořád má v očích jiskřičky malýho rošťáka. Takovej nevinnej kukuč *3* Hlavně ať mu slouží zdraví. A to přeji i Vám tady...ahoj *4*
    • vinca

      Re: Souhlas

      nevinnej? a mně se vždycky strašně líbilo, že se umí tvářit jak psychopat... *1*
      no, ať je to, jak chce, nikdo mu nevezme, že je úžasnej *14*
  • kokosek

    Nezapomenutelný herec

    Jako Sam Neill je kvalita sama. Většina ho zná a jeho role ve filmech jako Jurský park nebo Merlin nemají chybu. Mají přesně to kouzlo, které ten film měl mít a to je jen díky herci. četla jsem tu, že se s ním někdo setkal osobně. To bych chtěla taky zažít, ale nevím co bych řekla *1* Ale věřím, že je to zážitek na celý život. škoda jen, že už není v nejlepších letech. Ale je fakt, že to charisma ho neopouští i v takovém věku. Je to ten nejzajímavější sympatický herec jakého znám. Takže držím palce
    PS: viděla jsem ho teď naposledy v telce na nově v Tudorovci.
    • aveniro

      Re: Nezapomenutelný herec

      Tedy, co to je v "nejlepších letech" , mně je 30 a mému muži o 28 let víc. Takže asi jak pro koho. Ale jinak souhlasím. Je to pěknej exemplář chlapa.
  • aveniro

    Ach jo

    Sam Neill zraje jako víno. Navždy a jedině Sam! Merline, Merline!
  • Narozeniny

    Dnes slaví pan Neill narozeniny.Je mu už 61 let.Líbil se mi v Jurském parku i v Merlinovi.Přeju mu hodně štěstí!
  • HANS MATHESON:)))

    MILUJU HANSE MATHESONA!!! *14* *14* *14*
  • Pardon

    blbě zmáčknutej ENTER. No jen sem chtěla dodat, že ve filmu Horizont události projevuje opravdu úžasnej charakter. A NajPonku dost ti závidim. *8*
    • Re: Pardon

      Hm, tak to nas je vic...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit