Přejít na výpis diskuzí

Rufus Sewell

OSOBNOST 31.12.2006 
28 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kirushka97
    Všechno nejlepší :))))))))))))
  • joejackson

    autogram

    Ahoj lidi hele zkoušeli jste někdy poslat Rufusovi dopis že by jste chtěli autogram? Já to chci ted zkusit na tehle stránkách:http://www.csfd.cz/here c/2385-rufus-sewell/autogram/
    Tak se chci zeptat jestli to někdo zkoušel napište mi prosím *4*
    • annedepp
      Zkoušela, přišla jen kopie fotky s autogramem, takže nedoporučuju ://
  • Zkrocení zlé ženy

    Mám na srdci dva dotazy, takže... nemáte náhodou někdo český nebo slovenský titulky ke Zkrocení zlé ženy (2005)?
    Ten druhý se týká twitteru - teď se tam dá najít každý druhý a tak jsem zapátrala a našla i Rufuse - jen mě tam zaráží ta Brazílie *1*
    • Re: Zkrocení zlé ženy

      To je jen fan-club *1*
  • Narozeniny

    Jinak vše nej Rufe!!
  • Rufus

    Tenhle chlapík by mělstále nosit černé brýle,může tím svým pohledem i zabít *5* Skvělej herec a nádhernej chlap *5*
    • Re: Rufus

      Cožpak ty nevíš, že ty jeho "rentgeny" jsou typické pro lidi narozené ve znamení Štíra? *3* *5*
      • Já jsem Štír a o "rentgenech" nic nevím. Ale ty jeho mají neuvěřitrlnou nedefinovatelnou barvu. :) Někdy se mi zdají zelené, někdy světle hnědé a někdy dokonce šedé... Tušíte někdo správnou odpověď?? :))
    • Re: Rufus

      Tak to máš naprostou pravdu :-) Ten jeho pohled.....nedá se mu odoloat. V jeho očích bych se mohla utopit :-D *14*
  • rufus

    rufus je ten nejkrasnejsi chlap.....libi se mi filmu Zkroceni zle zeny nebo Tristan a Isolda...a ten jeho pohled..wooooow
  • nebezpečná krása

    nedávno som videla film Nebezpečná krása a neviem ho nijako zohnať.keby niekto vedel tak dajte vediet.dikes.bye
    • Dá se stáhnout česky dabovaný nebo v originále na www.ulozto.cz. :)
  • Nebezpečná krása

    Schánim film Nebezpečná krása,kdyby byl v češtině,bylo by to super.Díky
    • rene89

      Re: Nebezpečná krása

      film mám v češtině...stáhla jsem si ho na ulozto.cz *3*
  • nebezpečná krása

    Ahoj! Chtěla jsem se zeptat, zda nemáte někdo film nebezpečná krása. Scháním ho už nějaký čas, ale marně. Dejte vědět prosím. *3*
    • Dá se stáhnout česky nebo originál na www.ulozto.cz. :)
  • RUFUS:-)

    no Rufus je fakt super..NEBEZPEČNÁ KRÁSA..já už ji viděla tolikrát.. *14* ale můj nejoblíbenější film s ním je ...DIVOKÁ ZEMĚ..fakt bomba *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit