Přejít na výpis diskuzí

Rudolf Hrušínský

OSOBNOST 31.12.2006 
26 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987
    Pan Rudolf Hrušinský, to byl herec a ne jako ty naše současné celebrity z Paneláku, Búrlivého Vína, Ordinacich, Ulicich a podobnej žumpe. Nejlepší film pana Hrušinskeho je fakt Spalovac Mrtvol
    • Luky máš úplnou pravdu, protože pan Rudolf Hrušínský byl pan herec, ale na ty dnešní Ordinace a Paneláky se nedá dívat. Hnůj! Často si pouštím film o vojnových příhodách dobrého vojáka Švejka na DVD, protože na TV nic kloudného nadávají.
  • Text Vašeho příspěvkusupr herec ale nej byl mensik
  • ve třicátých letech byl mladík,ve starých filmech byl fešák,do dnes obdivuji jeho syny a vnuka.
  • Luky1987
    Výborný herec z bývalé federace fakt. S úctou vzpomínáme
  • Můj nejoblíbenější herec a vždy bude,nikdo jiný už takový nebude.... *13*
  • Muj nejoblibenejsi herec z byvale federace. Nejlepsi film : Spalovac Mrtvol a nejlepsi jeho postava : Karel Kopfrkingl ...... S uctou vzpominame .......
  • Proč chybí pohádka strach má velké oči z roku 1980? Hrál v ní loupežníka Bujóna hraje tam s paní Iva Janžurovou která tam hraje čarodějnici Magi dál tam hraje Paní Boušková Pan Pavel Zedníček Ondřej Havelka Jiří Štěpnička a Lubomír Lipský.Chtěl sem jí přidat do filmografie a nešlo to.
  • Rudolf Hrušínský,pan Miloš Kopecký a Ladislav Pešek a Vladimír Menšík...byli pro mě SKUTEČNĚ nejoblíbenější čtyřlístkem...filmových herců...a z hereček Dana Medřická a Helenka Růžičková...také nezapomenutelné osobnosti!!!Věčná slávu ..jim posílám tam nahoru. *7* *4*
  • H.Gordon
    Považuji ho za jednoho z nejlepších českých herců. Byl velmi nadaný a důvěryhodný. Nejlepší dojem na mě udělal ve filmu spalovač mrtvol.
  • Pan Herec

    Jsem mladšího data narození oproti panu herci Rudolfu,ale označení "pan" herec si ode mně zaslouží i když už nějaký čas hraje Božské divadlo tam někde nad námi. Stačí si jen prohlédnout jeho filmografii a každý si vzpomene na nějakou hlášku z uvedeného filmu. Myslím,že slova jsou zbytečná!Smekám před Vámi,Mistře!!! Petr Braš

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit