Přejít na výpis diskuzí

Rudolf Hrušínský ml.

OSOBNOST 14.11.2007 
20 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pane Hrušínský,přeji vám k dnešním narozeninám,všechno nejlepší,hodně zdraví,štěstí a úspěchů,jste skvělý herec *3* *4*
  • Děkuji za společné vyfotografování se. Je to jeden z nejslušnějších herců, jaký k mé osobě měli při setkání přístup. *4* Přeji hlavně zdraví. Zdraví Kamil *4* *4* *4*
  • Domníváte se

    Prosím Vás všichni kdo se zde v osobnostech
    obracíte na celebrity se mylně domníváte,že si to přečtou. Ty sem na tyto stránky nechodí.Uvědomte si to. *3* *13*
    • Re: Domníváte se

      Dávám Vám za pravdu.Já také nevím,čím ty lidi,co zde píší celebritám,myslí.Oni se fakt domnívají,že celebrity sem lezou a čtou si o sobě příspěvky.Fakt to taky nechápu. *8*
  • vaše tetička

    Upřimnou soustrast k úmrtí vaší tetičky paní Prýmkové.Byla to ohromná žena a měli ji všichni rádi. Za ulici V Horní Stromce
    Stejskalová Věea
    • Re: vaše tetička

      Máte mozek? Myslíte si,že si to pan Hrušínský přečetl? Ještě jste to měla napsat i Janu Hrušínskému,když si myslíte,že to čtou. Byla to přeci i jeho tetička? Myslete hlavou a ne něčím jiným.
  • Rudolf Hrušínský ml.

    Milý pane Rudolfe
    Příjměte ode mne gratulaci k vaším dnešním narozeninám.
    Přeji vám hodně štěstí,zdraví,úspěchy
    jak životní tak i profesionální. *4*
    • Re: Rudolf Hrušínský ml.

      Dnes totéž!Všechno nejlepší k narozeninám! *3*
  • chyby ve filmografii

    kdo zapoměl dodat do filmografie vesničko má středisková roli Drapalika *7* *7* a mnoho dalších jeho skvělích rolí
  • Kočka

    Pane Hrušinský, před mnoha lety jsem shlédl perfektní kameňák, v němž jste hrál s Jitkou Smutnou. Jmenoval jste se tam Kočka. Byl bych moc rád, kdybych se mohl dovědět, jak se jmenoval. Děkuji, zdraví Tomáš
    • Tento perfektní, opravdu perfektní kameňák, který trval asi půl hodiny, se jmenoval Kočka, právě tak, jako hlavní postava.Nahráli jsme si ho na video a shlédli ho se synem snad 40krát. Ale už ho nemáme. Škoda obrovská. Zdraví Dana
    • Re: Kočka

      Tento film jsem asi před rokem viděla také. Jmenuje se Zvláštní schopnosti. *4*
      • Re: Re: Kočka

        Výborně, díky. Na tomto filmu jsme si ujíždeli a už jsem zapoměl, jak se jmenuje. Ještě ho sehnat...
        • Re: Re: Re: Kočka

          pokud seženeš Zvláštní schopnosti..prosím prosím..chci.potřebuju je taky ) předem moc děkuji ) rg
          • Re: Re: Re: Re: Kočka

            for mistr Hrusinsky ml. = Skvělý..nejskvělejší..po otci ) prosím pomozte mi se získáním filmu Kočka..stále mi v určitých situacích jde na jazyk..."jsem kočka, velká kočka! ))
            Předem moc děkuji a pokud to půjde..královsky se Vám odvděčím )
            přeji a zdravím
            roman goltsch
            • ja shanim Zvlastni schopnosti uz nekolik let...pamatuji to jakoby to bylo dnes,kdy me cca. v 10ti letech okouzlily...pamatuji si spoustu hlasek z tohoto dilu...kde je sezenu...pls??????????????dik
  • pozvánka

    Vážený pane Rudolfe, vážíme si Vás s polu s mojí ženou jako herce, jste nejlepší herci s pí.Hanou Macuichovou v seriálu ulice, ale jste i dobrý rybář. Koukal jsem na vaše seriály o rybaření a proto si Vás dovoluji pozvat do našeho kempu na Nechranické přehradě na ryby. Vím Že asi máte plno práce, ale odpočinek by Vám taky pomohl. Ale je to pouze přání. Jsem Předseda MO ČRS Žatec.
    telefon :777764334, email Pavlik59@seznam.cz. S pozdravem Petrův zdar
    • On se Vám určitě ozval, že? Stejně, jako se ozývají jiné celebrity. To si myslíte, že chodí na tyto stránky?  Zamyslete se nad tím.

  • Pan borec

    Je to ohromná radost,dívat se léta jak zraje,jak se zařazuje do rodiny bardů.Ať se někomu jeho role zdají malé,je to super herec.Bavím se léta,když ho vidím.Jen tak dál,pane,jste BOREC.


    Díky sneceh
    • Re: Pan borec

      Je fakt dobrý!! *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit