Přejít na výpis diskuzí

Roman Šebrle

OSOBNOST 31.12.2006 
122 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Myslím si že Roman Šebrle byl vynikající desetibojař a jako moderátor je dobrý.Je to všestraný člověk.A střelci jako znamení bývají upřímní a dobří lidé.

  • Pokud si nikdo za dva roky nevšimne v tv Prima,že pan Šebrle neumí artikulovat a vůbec hovořit,tak je to smutné..
  • jste závistivý ubožáci největšího zrna,víte že to asi nečte.
  • sportovec dobry- ale jak vysila zpravy okamzite prepinam na novu neda se ho poslouchat .Primo to to nevidite .
  • někteří lidi jsou zlí,vůbec jim nevěřte.
  • Pane Sebrle uz radsi ne , neda se na to divatFRC
  • Jako sportovec Ok, ale jako moderátor hrůza.Už raději přepínám na jiné Zprávy. Copak to odborníci nevidí, neslyší?Strnulost, jako žák před učitelem odříkává text,jako stroj.
    Hlavně že se Prima vychloubá, jak jsou úspěšní a že zvýšila sledovanost. Ano, zvýšila se, protože lidé byli zvědaví, jak jim moderování půjde.
    Bohužel,pan Šebrle nikdy nebude profesionál, i kdyby cvičil sebevíc, nemá na to! Gábina je dobrá,první den byla dokonce lepší než momentálně, teď začíná být taky strnulá,nepřirozená.
    A měli by přestat máchat rukou, opět je to škrobené a nucené.
    Ještě že mám ovladač a můžu v jejich týdnu přepnout.Chci poslouchat profesionály.
    • vy máte co říkat starejte se o sebe.
  • Ani po měsíci se neuvolnil..když moderuje je ve strašné křeči,nehne se,neusměje,přeřekává se prostě děs..k tomu je přeopálený,takže ani vzhled to nezachrání !!!!
  • Pane Šebrle nic proti vám ale měl byste se věnovat tomu co umíte.Jako moderátor?Promiňte ale to se nedá komentovat.Bylo by rozumné nechat to profíkům.promiňte já jsem gakt musela.
  • Jestli Roman značce AAA věří, tak nevidím problém v její propagaci jeho jménem. Je to každého věc.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit