Přejít na výpis diskuzí

Roman Hassmann

OSOBNOST 19.10.2012 
11 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Podvodnik a zlodej. Jeho kamarad Kopacek Radek se na zaklade Hassmannovyho navrhu, ze to s jeho manzelkou nejde, nechal rozvest..:D 


    Jinak k veci: Bartos Ivan mi do telefonu rekne, ze vi, ze Amway je podvod, letadlo a ze to vi kazdej.... dal jsem mu rok na to, aby to resil. Vysledek byl, ze mi napsal v SMS, ze nema lidi a pak ze to resi... samozrejme se nic nevyresilo. Aneb vitejme v Cr..republika zlodeju.



  • Jirka152

    Tento loupežník měl už dávno sedět v base.

  • Vlasák...century 21 hassman..
    81 milionů v prdeli. Převedeno na bílého koně... okrádání lidí apod...
  • Také jsem ze skupiny Romana Hassmana a rád Vám pomohu do začátku podnikání Amway. Abrahám - jen.aby1@gmail.com
    • Promiňte, že to tu píši ale jste podvodníci všichni, co jste tu! I ta Vaše firma Amway. Jen chcete z lidí tahat peníze a nic dobrého z toho nekouká. Jen obyčejná pyramida.
  • Je to podvodník. Okradl spoustu lidí o celoživotní úspory a firmu převedl na bílého koně. Viz. podvod s advokátem Vlasákem
    • Ten nemusí někoho okrádat , ty jsi dobře mimo :-D
  • Hledám sponzora - hlaste se. Uvažuji o podnikání v některém MLM. Pokud by to byla Amway, tak spolupráci s někým ze skupiny Romana Hassmanna, ale nemám na nikoho spojení. Michal, e-mail: michal.007@volny.cz
    • Jsem ze skupiny Romana Hassmanna a pokud máte zájem o spolupráci, napište mi na diamantkaiva@gmail.com
    • Pokud je to ještě aktuální, tak já také dělám Amway ve skupině Romana Hassmanna. Ozvěte se mi. jan.skrivanek@centrum.cz
    • Dobrý den, narazil jsem na Váš dotaz. Mám kontakty na mnoho lidí ve vedoucích pozicích - mohu Vás s někým seznámit. Pokud ještě hledáte, ozvěte se mi na mail: bezhranic@gmail.com

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit