Přejít na výpis diskuzí

Robin Williams

OSOBNOST 31.12.2006 
59 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Robin Williams byl vynikající herec.Nejlepší výkon podal ve filmu Insomnia(2002) od Christophera Nolana.Byl to dobrý herec.

  • nika1979
    Text Vašeho příspěvku *14* *14* *14*
  • nika1979
    *14* *14* *14*
    love you kiss mi vnášich srdcích zůstané žít *14* *14* *14* *14* *14* *3*
  • Jo je to pravda velkaaaaaaaaaaaaaaa skoda ze vsemi souhlasím *8* *9* *13* *9* *13* *9* *13* *9* *13* *9* *13*
  • Byl to skvělý herec, je ho škoda. Ať odpočívá v pokoji.
  • Byl to hlavne blízky clovek obycejny smrtelnik a hodny tata. Jeho herecke role byli lidske,zajimave a uveritelne. Jsem rada ze mnoho lidi a jeho fandu sdili smutek s jeho smutnym koncem.R.I.P.
  • kiss.miss
    Kdo by tušil, že při koukání na novinky v 6 hodin ráno, mě profackuje takováhle novinka.
    Robin nikdy nepatřil mezi mé nejoblíbenější herce, ale v dětství jsem ho žrala. Idol mých detských let.
    Nikde si už nedozvíme, proč udělal, co udělal a myslím, že už by se to řešit nemělo, ale znáte bulvár, dodnes nenechají Jacksona napokoji.
    Robin byl člověk, který rázem dokázal vše okolo sebe rozzářit a rozdával tolik radostí, že mu pro něj nic nezbylo.
    Na jeho filmy se vždy budu dívat s úsměvem a respektem.
    Ale takový je život. Lidé umírají, lidé se rodí.
    R.I.P
  • byl to výborný komik ..a pan HEREC
    • Máš naprostou pravdu byl jako Michael Jakson prostě STAR *9*
  • Robin Williams byl úžasná herec. Miluji filmy s ním. Asi nejlepší film pro mě byl Jumanji. Musím uznat, že to byl velký šok zjistit , že tak skvělý herec zemřel.

    Budeš nám chybět.
  • ROBIN WILLIAMS,byl pro me tim nejlepsim hercem, co znam.
    Byl tak opravdovy a lidsky a to nejen pred kamerou, ale i v soukromem zivote.
    Takovych hercu uz snad ani neni.
    Bude nam tu velmi chybet.
    Odpocivej v pokoji Robin!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit