Přejít na výpis diskuzí

Robert T. Kiyosaki

OSOBNOST 16.12.2007 
10 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kluby Cashflow

    Kluby Cashflow v ČR tady:
    http://www.cashflowklub.cz/
  • poskytnutí investice pro podnikání

    Dobrý večer! Neustále sháním investora pro pokrytí náklady k podnikatelském projektům, které jsou i vysoce výnosný. V současné jsem nikoho nesehnal a tak bych potřeboval pokrýt náklady pro projekt cca 2.500.000,kč. Pokud by se naskytl větší obnos. Tak jsem schopnej investice i rychleji znásobyt. Pokud budete mít zájem investovat do mojich projektů. Ozvěte se mi prosím na telefoní číslo a to +420 732 569 708 a nebo na meil a to: CZECHOGLOBAL@seznam.cz. Mluvím pouze česky a jinak jsem ochotnej zaslat zhotovenej projekt na meil. Předem Vám moc děkuje za pochopení ředitel firmy OSVČ - CZECHOGLOBAL Ivan Lehota
  • Velcroylonova peněženka?

    Co to proboha je?
    • penezenka na suchy zip
    • Re: Velcroylonova peněženka?

      Peněženka na suchý zip - vit Wikipedia
    • Re: Velcroylonova peněženka?

      Něco jako relaxační fólie pašíka Holdena.
  • MLM

    Dobrý den, pokud jste četly bohatého tátu, chudého tátu, tak určitě víte o MLM (multi level marketing). Obrovská příležitost podnikání s minimálními vstupními náklady. Proto bych Vám chtěl nabídnout možnost vůbec jednoho z nejlepších MLM na světě. Provize jsou až 73% z ceny výrobku. Využijte této možnosti a pusťte se konečně do podnikání. Více info na www.cinnostdoma.cz/feelgood
  • cashflow 202

    Da sa niekde kupit hra cashflow 202 v slovenskom pripadne v ceskom jazyku? Vdaka za odpoved
    • Re: cashflow 202

      myslim, ze ne. jestli jste z usti n. l., tak si muzem zahrat. 777047866
      • A vy to odkial máte?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit