Přejít na výpis diskuzí

Ricky Martin

OSOBNOST 31.12.2006 
131 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ricky je gay *11* *11* *11* *11*
    • Neboj se také mě to šokovalo :(
  • Avenger1
    Všechno nejlepší k narozeninám *14*
  • jsi super zpevak a budu o tobě psat ve skole v iformatice a pak ti reknu co jsem dostala za znamku *14*
  • *14* *14* *14* Ricky je skěli herec vynikací spěvák.Že se přiznal že
    je gay za to si ho vážim a fandim.Přeji mu k víběru parnera.Já si osobně
    myslým že když je gay tak je to naprosto přírozné. *14* *14* *14*
    • Nauč se psát
  • ricky martin je dobrej zpěvak ja ho mam rada ma dobrí zpěvak a ma krasný písníčky *2* *15* *3* *14* *4* *14* *14* *14* *14* .......
  • happy bday!
  • Ahoj...Rickyho Martina miluju od svych 10-ti let a nic se neznenilo,ze priznal, ze je gay.muj nejvetsi sen je porad videt ho na vlastni oci.jako jsem jsem mluvila s Vinem Diesel, videla na metr Jennifer Lopez tak verim, ze se mi to povede i s nim. Je mi 28 a porad verim. Clovek ma jit za svym snem.kdyby nekdo vedel o nejblisim koncerte ci vystoupeni v Evrope dejte vedet. Jana Balazova Luxembourg - muj fb... Dekuji a Ricky ... Still love you :)
  • oelli
    Happy birthday!!!
  • Ahojte! Rada by som Vás pozvala na moju stránku na facebooku Ricky Martin, Slovak fans *3* pridajte sa a zdieľajte túto stránku, informujte kamarátov, ktorí takisto fandia Rickymu *1* budem rada ak sa Vám bude stránka páčiť *4* Ďakujem *7*
    https://www.facebook.com/RickyMartinSlovakFans?ref=tn_tnmn
  • A taky nevěřím na zmutované geny, a vědcům taky ne, ti totiž všechno vysvětlují pouze z materiální stránky a popírají, že může existovat něco víc než tenhle hmotný svět. Vědci taky popírají, že existuje posmrtný život a přitom on skutečně existuje. Nemůžeme jim věřit všechno, co si vymyslej. Teď se nechci nikoho dotknout, nepovažuju se za něco víc než gayové a lesby, ale místo organizování pochodů skrz Prahu a vynucování svateb a osvojování dětí by se spíš do hloubky měli zamyslet nad tím, zda jim opravdu může někdo pomoct.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit