Přejít na výpis diskuzí

Richard Armitage

OSOBNOST 12.1.2008 
86 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vsetko najlepsie k B-day moja uzasna dokonalost!!! *14* *14* *14*
  • Ja Richarda už dlho obdivujem <3 najviac sa mi páčil ako Mr. John Thornton (tá rola sa mu veľmi hodí a je v nej fešák...), Guy z Gisborne (dosť mi tu pripomín povahou Johna Thorntona), a samozrejme Thorin Oakenshield (túto rolu zahral výborne, a tým, že je to odborník na Tolkiena a jeho knihy, to v ňom ešte posílilo nadšenie pre Hobbita...). Veľmi sa k nemu hodia role s krutou ale zároveň aj láskavou povahou...no úplne naj sú jeho oči a vlasy...moja ideálna predstava :-) Každej fanúšičke vrelo odporúčam: BBC North & South- 4 dielny "seriál/film", kde si zahral rolu Johna Thorntona (píše sa to aj v jeho opise na tejto stránke ;-)), mne sa najviac páči 4. epizóda, kde sa z krutého človeka stáva láskavým mužom. Ďalej BBC Robin Hood. Tu si nezahral hlavnú rolu a celkovo celý seriál nie je úple úžasný, ale jeho postava je dobrá a páči sa mi ako Guy dopadne :-). A poslednè určite všetkým dobre známe-trilógia The Hobbit. O tom ani nebudem písať, všetci to poznáme <3
    O Richardovi som hľadala všade možne no nenašla som, že by mal frajerku, manželku. Je mi to trochu ľúto, taký pekný chlap...ale on o sebe povedal, že si pripadá trochu strašidelný tak...v niektorých interview-ach mi pripadá trochu protivný a uštipačný (čo sa mu pri toľkých dotieravých novinároch a niektorých fanúšikoch ani nečudujem...) ale mám ho rada a určite nie som sama :-) . Richard je fakt neskutočne príťažlivý a charizmatický muž, veľmi pekný...
    Je to dlhé, ale som rada, že som mohla napísať čo si myslím, prípasne niekomu upraviť mienku o ňom a tak. Vďaka aj tejto stránke, našla som tu veľa dobrých informácii (napríklad som si kôli jeho charakteristike na tejto stránke pozrela North & South za čo som vďačná :-* ) no a to nemám ani 15 rokov a toľko toho popíšem.... <3
    tak vďaka a majte sa :-) <3 <3 <3
    • Ja som zase pocula a niekde aj citala ze co sa tyka tych rozhovorov je vraj velmi vtipny a profesionalny a dokaze si spravit srandu aj zo seba,tak ma trochu prekapilo co pises.Ale moze to byt v nejakom pripade aj pravda.Napr. raz som videla jedno interview s Richardom co robil nejaky brazilsky moderator,ktory mi pripadal strasne hnusny az posmesny tak ked sa to tyka takychto situacii potom sa mu tiez necudujem.Inak si myslim ze je uzasny.Nepoznam ho sice osobne(skoda =( ale z toho co som videla mi pride ako neuveritelne sexy,nadherny a charizmaticky chlap :) a ten jeho hlas...kks, to je jednoducho bezkonkurencna dokonalost!myslim ze nikto z hollywoodskych hercov sa na neho hlasovo nechyta.No a co sa tyka toho ze je single...tomu nedokazem pochopit ved on ma tolko fanyniek,ale tak mozno nestretol tu pravu.alebo si velmi strazi sukromie.
  • Nadherna tvar,sexy telo,bozsky hlas a priam neskutocna charizma.To by som tak asi najstrucnejsie definovala nasho dokonaleho Mr. RA *14*
  • Happy birthday Thorin *4* *3*
  • Happy B-Day! *4*
  • Všechno nejlepší zlato :* mám tě moc ráda.Jsi můj nej herec :) *14* *14* *14*
  • Strašně super herec má charisma a krásný hlas a je moc pěkný.Ve filmu Hobit zahrál Thorina naprosto přesvědčivě hodně se k němu ta role hodila.
  • Hele nevíte někdo jestli má Richard Armitage manželku nebo přítelkyni? Ptám se čiště informativně *1* *1*
    • Nemá *3* :D
    • Ano to by mě také velmi zajímalo *15*
    • pokiaľ viem, tak nie *1* a absolútne tomu nerozumiem *1* veď on je tak neskutočne príťažlivý *14*
      • Fakt jo? Tak tomu taky nerozumím to by mě zajímalo v čem to je, protože pochybuju, že by měl o zájem žen nouzi *1* *1*
  • Vydali jsme: http://www.nakladatelstvicas.cz/kniha/sever-a-jih-dil-I *1*
  • http://www.nakladatelstvicas.cz/ Připravujeme... *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit