Přejít na výpis diskuzí

Richard Dolejš

OSOBNOST 10.4.2017 
1 příspěvek

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Richard zde vyslovuje mnoho dobrých myšlenek.Jeho názory na současnost jsou věcné,mnohdy však vyslovené značně opatrně.Musíme si přiznat,že vnitřní situace ve straně je velice špatná.Poslední řebíček do rakve je Krauz ve vedení ČSSD.Nezavrhuji jej ,ale měl by začít od MO, ne od UVV. Bohužel těch vážných šrámů má ČSSD více.I když jsem již v důchodu, pracuji a jsem neustále ve styku s občany.Slyším, co se jim nelíbí, taktéž chápu na co je chytá Babiš.Považuji za chybu vybrat volebním manažérem Povšíka, u kterého nebyl řádně vysvětlen jeho problém na min.soc.věcí.Bohužel stejně tak občané nevěří Sobotkovi pro jeho nesplněné předvolební sliby pokud se týče restitucí.Ani se nepokusil. Druhé co je u veřejnosti skvrna na kráse jsou jeho prohlášení před obojíma prohranýma volbama ,že odstoupí.Udělal totiž to nejhorší co mohl.Nevyjádřil se k tomu.Nejhorší je mrtvý brouk. A věřte mi, tyto zdánlivé maličkosti jsou pro voliče velké věci.To není nic nového.Veřejnost má paměť.Naproti tomu je kladně hodnocen Chovanec, který se v případě "Lánské schůzky "zachoval jako chlap a přiznal jí a nechoval se jako malý kluk a nezatloukal.Mám pocit,že jdeme z jednoho kotrmelce do druhého. Kandidátka jihomoravské Vlachové ve středních čechách je chápána jako zase nějaký podraz.Toto je stručný obraz jak je ČSSD chápána. Moc mne to mrzí, když vidím kolik je dole kvalitních lidí. Zajíc Vlad.MO Průhonice

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit