Přejít na výpis diskuzí

Richard Adam

OSOBNOST 9.3.2008 
7 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Richard Adam

    Milý pane Ríšo
    Blahopřání k vaším dnešním narozeninám
    hodně štěstí,zdraví.
    Srdečný pozdrav.Doufám,že budete
    učinkovat při Adventních koncertech. *4* *4*
  • Ríša

    Děkuju všem za příspěvky... určitě si je rýša taky přečte :-) *1* .. jinak posluchačů je hodně a mladý také.. mně je třeba 17:D a od maminky ho poslouchám.. je to fajn:-) Ale není to jediný co poslouchám..kdepak... no moderní hudba stylu (techno)no to je taky pro mě *1* ..
  • Pomoz te mi!

    Snažím se proslavit Ríšu Adama nebo spíš vytvořit jeho funclub x-))už jsem udělala základ.. fota tady budou.. no a jeho životopis od něj vyškemrám:-) Je to známí moji maminky.. vic nepovim:-) *3*
    • Re: Pomoz te mi!

      Ahoj zdravím. Mohu Ti pomoc se sestavením jeho fanclubu. Já se s ním znám velice dobře osobně, protože s ním zpívám v jeho pořadu Stará láska nerezaví.
    • Re: Pomoz te mi!

      Ahojky,držím Ti pěsti.Richard Adam je opravdu PAN ZPĚVÁK.Ač nejsem jeho generace ani Gottova,jednoznačně u mne vítězí Richard Adam.Jeho hlas hladí,jeho písně jdou přímo k srdci.Neznám jedinou,která by mne rušila.Naštěstí máme možnost jeho písně poslouchat,díky vyjímečnému hud.dramaturgovi z radia České Budějovice Frekvence 106,4,kdykoliv se nám zachce.Na tel.386797234od 13h do 13.30 si řekneme o písničku a v následující půlhodince nám ji zahrají.Není den,aby jedna jeho píseň nezazněla.Navíc již podruhé budeme mít to štěstí slyšet pana Richarda naživo.Zásluhou hud.dramaturga Jiřího Kasala bude mít 10.12.2008 koncert, v budově ČroČes.Budějovice.Vzhledem k tomu že je tam pouze 100 míst,musí se přijít min.2h. před začátkem,jinak je to beznadějně obsazené.Vloni spousta lidí zůstala před rozhlasem a byli hodně zklamaní.Mějte se hezky a relaxujte s písněmi a melodiemi,které mají duši a jdou Vám přímo do té Vaší.Zdraví Adil
      • Re: Re: Pomoz te mi!

        v Českým rozhlase Český Budějovice vůbec dávaj důraz na kvalitníhudbu a to prostě všech stylů a žánrů. Dopoledne dechovka, odpoledne půlhodinka slavných melodií a večer Melodie podvvečera, taktéž multižánrově na přání...
        Znám jejich redaktora Zdeňka Voráče a musim říxt, že j to fajn chlap:-)
        Jinak pokud někdo chce nějaký Adamovy sólový nahrávky, tak mi hoďte maila, nějaký to album tu mám.
        Při sestavování stránek fanklubu pak nezapomeňta na Adamovu plodnou spolupráci s pražskou kapelou Petra Finka (žánr dechová hudba) a Elektroband Pavla Zedníka
    • Re: Pomoz te mi!

      Beze všeho se přidám. Moc bych se nedivila, kdybych byla nejmladší z posluchaček vůbec:-))). Mám ráda písničky celé téhle generace, Simonku, Chladila, Vašíčka, Cortéze... a skoro od všech mám CDčka, jen od Adama jsem nikdy nic sólového neobjevila, jenom co bylo v nějakých výběrech.. Myslela jsem, že snad ani nic nevyšlo, ale trochu teď přece jen zapátrám. Zato S+Ch mám skoro komplet *3*. Jen jsem pana Adama ještě neviděla naživo, tak když mi dáte echo, ráda to napravím *5*.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit