Přejít na výpis diskuzí

Regina Spektor

OSOBNOST 22.4.2007 
9 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejlepší je the Call!!!!!! *14* *14*
  • ona je skvělá, hlavně The call
  • Na Reginu Spektor jsem přišel úplně náhodou, když jsem koukal na Letopisy Narnie: Princ Kaspian, asi před dvěma lety. Myslím si, že hodně lidí jí zná právě kvůli jejímu singlu The Call, který byl v Princi Kaspianovi. Reginu sem si zamiloval. ♥♥♥♥. The Call je nejlepší.. :-)
  • anyseq

    Vše nej Regino

    Všechno nejlepší Regino!!!Ať si pořád tak skvělá jako teď!!!
  • andyk

    The Call

    Tha Call z prince kaspiana je úžasná♥má moc hezký hlas a ta písnička je pravdivá a krásná <33 akorát na zamyšlení ♥krásná :-)
  • pkalet

    pkalet

    zpíva krásnou písen v princ kaspian na konci milujuji... *14*
  • zebricka003

    wow

    ona ma uplne uzasny hlas a jak sa s nim dokaze pohrat no uzas *3* *3* *3* *3*
  • Regina??? Ano!!!

    K Regině jsem přišel v podstatě náhodou, ale vůůůbec toho nelituji. Když jsem byl u kamaráda slevit silvestra, tak jsem si od něj odvážel na flešce (teď již pro mne)skrytý poklad, který jsem objevil asi 2 týdny po té, co jsem dojel domů. Když jsem slyšel první tóny písně Fidelity, věděl jsem, že když budu poslouchat dál, tak ze mě spadnou starosti. Také že ano. Tuto zpěvačku jsem si zamiloval během jedné hodiny. Oslovilo mne také ve skladbě Apres Moi kombinace angličtiny s ruštinou - kdybych to měl přirovnat k čaji, tak mě napadá jen jedna volba a to sice Pu-er -> chvílemi temná, ale pohladí, její tony zdní ještě dlouho po poslechu v uších a také není pro všechny. Některé skladby se mi zdají spíše jak popové jazzové, a i když jazz zrovna nemusím, tak v tomto případě dělám vyjímku. tato hudba mě opravdu chytla za límec a zametla mnou celý pokoj. Jsem do ní zcela zapálen *16*
    • Re: Regina??? Ano!!!

      Ano, naprosto souhlasím :) Osobně si už přesně nevzpomínám,jak jsem na Reginu narazila, ale od doby, co jsem slyšela první píseň se od ní nemůžu odtrhnout.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit