Přejít na výpis diskuzí

Jet Li

OSOBNOST 31.12.2006 
159 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Spíš tvoje doba už minula (odešla)
  • Luky1987
    Jet Li byl kdysi dobrý herec a nic proti nemu nemám, ale jeho doba už minula
  • Já mám Jeta ráda. Je to moc hezký člověk a vypadá na fajn týpka *14*. Nejraději ho mám v zakázaném kralovství jako mnicha a opičího krále a v utržený ze řetězu jako Dannyho.

    V komentářích tu lidi často píšou že Jet neumí hrát a že nemá na toho a toho a že ten a ten je lepší a proto říkám: za 1. on není ani Pierce Brosman ani... nevím kdo. Je to prostě Jet. A za 2. dá se říct že patří mezi "akční hrdiny" (rozhodně ale nehraje jen akci) ale!!! akční hrdinové jsou povětšinou ztuhlí blbouni kteří se nedokažou zasmát, hrajou pořád to samé dokola, myslí jen na prachy, sex a nabouchaný auta... jo a mají trapné keci. Namají pokoru, jsou pyšní prostě tupouni... Takový Jet není nebo alespoň ve většině filmů. Když je nějaký film s ním hrůza tak to bude spíš špatným příběhem než jeho hereckýma kvalitama i když kdo ví... Já ho mám prostě ráda a pokud někdo ne neberu mu to. To je každýho věc. Jo a k tomu usměvu ten má nejkrásnější jaký jsem kdy viděla.

    Musím ale říct že semi úplně otvírá kudla v kapse když čtu některý stupidní rasistický keci zakomplexovanejch chudáčku co ještě neodpadli matince od cecku. Je to trapný a ubohý. Ty kdo jsi napsal "šikmooký k***y" a vy jiní jemu podobní dejte si bacha aby vám ty šikmooké k***y jednou nerozbily hubu!

    Jete máme tě rádi!!!
  • jet li je opravdová špička v bojovích sportech, smekám klobouk před ním
    • To je dobře.
  • Luky1987
    Nemusím takový herce jako je pan Jet Li, Steven Seagal aneb Van Damme
    • Já zas nemusim tebe,ty vocase.
  • Jet Li je presne ten istý prípad jako Steven Seagal aneb Van Damme,dobrý byli kdysi 1988 - 1996,ale ich doba uz dávno minula
    • Spíš tvoje.
  • Takový herce jako je pan Jet Li rozhodne nemusím
  • Nevím, nějak tyto stránky nefungují. Přece pokud tu někdo píše vulgárně, tak bych ho vymazala a pokud to jde, tak blokovala. Jsou tu lidi, kteří se rádi o Jet Lim něco přečtou, ale na úrovni.Pokud se tu budou lidi bavit neomaleně, tak to postrádá smysl tohoto webu. Tento web by měl být o tom, že se fanoušek něco rád přečte o tomto herci, popř. sem napsat nějaké novinky......zatím mně to připadá, že se sem chodí pár TÝPKŮ, kteří v životě toho moc nedokázali, žehlit své mindráky. Proč tohoto herce urážet....? Když ho nemusím, tak sem nelezu a na televizi, pokud dávají film s tímto hercem, tak přepnu na jiný kanál. Mějte se všichni hezky a snad tu budou jen fanoušci, kteří si chtějí něco zajímavého o tomto herci dozvědět. *3*
  • Pan Li je presne ten istý prípad jako Van Damme a Steven Seagal,dobrý byli fakt kdysi koncem 80-tých a začátkem 90-tých let,ale ich doba dávno minula
  • Vím, že jsem na stránkách Jet Liho, ale můžu se zeptat, co říkáte na Bruce Lee? Připadá mně, že byl v bojovém umění ten nejlepší.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit