Přejít na výpis diskuzí

Radu Sirbu

OSOBNOST 31.12.2006 
83 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • CD

    Ahoj máte nějaké jeho CD jestli jo tak mi prosím napište múže to být i přepalené CD.Dík.
  • Je nej

    Radu je fakt super a nemůžu pochopit proč říkáte,že je to buzík ,protože to není pravda kdyby byl buzík tak by asi neměl ženu a děti trochu přemýšlejte.Ale je fakt super a je škoda že se o-zone rozpadli.Byli fakt dobří a nikdo už je nenahradí.
  • jojo

    patří mezi nej na světě! *3* *14* *14* *14* *14* *1* *3* *3*
  • lili444

    Radu

    Má z nich nejhezčí hlas a má moc pěkné písničky...fešák :))
  • Radu je prostě nejlepší

    Radu je prostě úžasnej, má nejkrásnější hlas ze všech......fak ho zbožňuju a má strašně krásný písničky.... *14*
  • kateing

    Radu není blbej a na nic si nehrál

    ahoj lidičky.Já vim že titulek byl blbej, ale newim jak bych to ostatním řekla.Já bych vlastně jenom chtěla něco říct těm lidičkám, kteří nám tady ničej osobnost která se nám líbí.Je mi uplně jedno kdo byl ten co se tady tlemil Raduovi je mi jedno jestli to byl syn nějakýho člověka v televizi je mi to uplně jedno.A chci říct tomu kdo to psal měl by si uvědomit co vlastně dělá, že nám tim škodí jen si zkuste vy bezcitňáci říct něco o své osobnosti koho považujete za anděla mezi všema slavnejma lidma.Třeba já a moje kámoška moje kámoška poslouchá tokio hotel a uplne po tom šílí a já ji neřeknu:hele vypni to me se to nelibí. já ji řeknu jo je to dobrá písnička někdy si s ní i trsnu, ale prostě posloucham něco jinyho.Takže vy kdo tady říkáte například:Radu si v o-zone hrál na hodnýho chlapečka a při tom není. Tak si představte kdyby vám tohle řek třeba kámoš o Tokio hotel.To byste se naštvali co????Ja to vim ja s kámoškou se kterou se už nekamarádim tak sem ji jednou řekla o jedný zpevačce, že se mi nelibej moc jeji pisnicky a co myslite, ze udelala.No jasne nastvala se a odesla.Pak me pomlouvala.Protože to nepochopila!!!!Na to bych vás chtěla upozornit musite to říct, aby to ostatni prijali.Tim myslim napriklad:Jo Radu je dobrej zpěvák má hezký písničky, ale já spíš poslouchám ... proste někoho říct a ne:Radu je peknej blbecek protoze si hral jakej je andilek. To by snad nastvalo kazdyho i ty co si ze sebe delaj machyrky kdyby jim to rek nekdo o jejich star.Takze uz budu koncit, protoze vim ze nikomu a nicemu nepomuzu, ze to mozna bude delat nekdo porad furt.Muze se zavist takovej specialni komentarik kam by vsichni psali co se jim libi a pak pro ty hnusaky neco, aby se mohli vynastvat.Protoze vetsinou to je kvuli tomu, aby ztratili zlost na nekoho.takze je to vse snad mozna vam napisu nekdy pokracovani, ale myslim ze tim nic nenapravim takze hodne zdaru a vy co Raduovi fandite pokracujteeee


    *3* *4* jo a Radu se mi zdá jako dobrej zpěvák a myslim, ze to dotahne este hodne vysoko tak se tu mejte hezky pp
    • Re: Radu není blbej a na nic si nehrál

      Nesouhlasím s tebou!! Ne, že bych byla jedna s těch, co všechno pomlouvají, a pod vším píšou, že je to blbý, a tak, ale to co jsi napsala ty, je pěkně zbabělý. Když se ti něco nelíbí, nemusíš na to hned nadávat, ale klidně můžeš říct, že se ti to nelíbí. Jinak jsi pokritec. A jestli je tvoje (asi bývalá) kamarádka TAK urážlivá, že když jí někdo řekne svůj názor, tak se naštve, tak to je asi dost (promiň) nesnesitelná!!!! Abys to nepochopila špatně, já se vůbec nezastávám lídí, kteří pomlouvají a urážejí, ale svůj názor říct můžeš. Když se ti něco nelíbí, proč bys říkala "je to pěkný, líbí se mi to"? To by byla přece lež. Myslím, že kdo nemá tendenci pomlouvat, nadávat a urážet, může říct svůj názor, a nikdo se neurazí. Záleží spíš na tom, jak to řekneš, než co řekneš!!!!! *3* *3*
    • Re: Radu není blbej a na nic si nehrál

      Dobrej zpěvák??? *15* Já padnu na hřbet! Jestli tomu kvílení, prohnanýmu přes elektroniku někdo říká zpěv, tak by si měl zajít na ušní, na psychiatrii nebo nemá hudební sluch. Kdyby se ten buzík měl zvednout a jít na živo zazpívat něco pořádnýho, tak je v (_!_)
      • superkobylka

        Re: Re: Radu není blbej a na nic si nehrál

        Není nejlepší, nezvládá všechny rozsahy ale to jak zpívá, ať už prohaný přes počítač nebo normální, je v pohodě. Ukaž mi kdo dneska dokáže zazpívat všechny rozsahy, skoro nikdo a když tak neumí udělat hit! http://www.youtube.com/watch?v=JXJJ _fkhEpk
        • Re: Re: Re: Radu není blbej a na nic si nehrál

          Co na to říct. Všechny rozsahy asi nedokáže zazpívat nikdo - to prostě není v lidských možnostech. Ale existují zpěváci, kteří měli/mají hlasový rozsah 3, 4 i 5 oktáv a nebo jejich hlas má takovou sílu, že když začnou zpívat tak člověka až mrazí v zádech a to jsou pro mě skuteční zpěváci:
          http://www.youtube.com/ watch?v=MjN-WCcgVi0
          http://www.you tube.com/watch?v=OorZcOzNcgE
          http: //www.youtube.com/watch?v=-9DGSlkzU lw
          http://www.youtube.com/watch?v= MA_ef_zdVx0

          Samozřejmě nemusí jít jen o rockery/metalisty. Já uznávám jako zpěváka i Luciana Pavarottiho nebo třeba Karla Gotta i když "Káju" neposlouchám, protože mě jeho styl hudby nic neříká, ale uznám, že zpívat umí. Ale Radu Sirbu je pro mě asi stejný zpěvák, jako vřeštící šimpanz v zoo.
          • superkobylka

            Re: Re: Re: Re: Radu není blbej a na nic si nehrál

            to je tvůj názor. Nikdo ti hudbu Radua nevnucuje, nemusíš to poslouchat, pokud musíš tak to řeš s tím kdo ti drží pistoli u hlavy a nutí tě.
            V některých písničkách to není nic moc ale většinou si umí napsat polohu, ve který to nezní až tak špatně. V hudebním průmyslu nejde jen o hlas, jde i o hudbu a o to co posluchačovi sděluje. Někomu to nic neříká někomu jo, tak nechme ty , nás, kterým se to líbí a občasná "uklouznutí" mu promineme.
            Jinak je Radu moc dobrej člověk a za to co všechno dělá si zaslouží úspěch aspoň evropský.
            • Re: Re: Re: Re: Re: Radu není blbej a na nic si nehrál

              OK, superkobylko, už od sud mizím... *3*
          • Re: Re: Re: Re: Radu není blbej a na nic si nehrál

            http://www.stream.cz/video/173290-s vedska-superstar
    • superkobylka

      Re: Radu není blbej a na nic si nehrál

      já myslím že tohle bylo zbytečný. Takový lidi já neřeším, jen se tomu směju, ať si buzerujou a říkají o raduovi cokoliv, já vím svoje jakej Radu je a jsem mu vděčná za jeho hudbu a za jeho občasnou konverzaci se mnou. Radu je miláček a strašně hodnej člověk, možná až moc hodnej pro hudební svět ale myslím že když je nejhůř tak si umí dupnout.
      To je tak ode mě vše, jen pokud chcete podporovat Radua tak podporujte projekt Mr.& Ms. *14*
      a budu ráda když mě třeba kontaktujete a nebo naštívíte moje stránky www.radusirbu.er.cz
      A nakonec bych chtěla Raduovi popřát : La multi ani! K jeho 30.narozeninám
      • kateing

        Re: Re: Radu není blbej a na nic si nehrál

        ahojky superkobylko jo souhlasim s tebou ja newim co me to napadlo ja sem mela nejakej blbej den a neco me tak nasralo ze sem to sem musela napsat.No ale jinak souhlasimPs:stranky navstivim ahojky
        *4*
  • Teploušek

    Musím se smát jak si hrál v O-ZONE na toho hodnýho hošánka... *13* *16*
    • kateing

      Re: Teploušek

      ahoj muzes mi vysvetlit jak a na co si hral a proc se ti zdalo ze si hral na nejakyho hodnyho hosanka copak je zlej nebo co?????asi kdybych te znala tak bych ti neco udelala.a to si pis ze bych ti fakt neco udelala.jako klidne ale az po vysvetleni *13*
    • Re: Teploušek

      JSI NORMÁLNÍ?????? JAK BY SE TO LÍBÍLO TOBĚ KDYBY O TOBĚ NĚKDO ŘÍKAL ŽE JSI LESBA???? HALE,POKUD CHCEŠ JENOM NADÁVAT TAK SEM NELEZ JOOOO??????????????????? A NESER..... *10* *5* *16* *8*
    • Re: Teploušek

      Jenže on si na nic nikdy nehrál ty směsi *13*
  • Blbes kdo to psal

    JE TO RADU SARBU!!!!!!!!!
    • Re: Blbes kdo to psal

      jo taky sem si myslela ze je SARBU no asi neni no *7* *14*
    • Re: Blbes kdo to psal

      Není. Radu je Sirbu. Ale i v rumunských článcích se občas vyskytuje Sarbu ale Radu používá Sirbu, podepisuje se tak tak to asi bude správně. *3*
  • page

    www.radu-sirbu.er.cz *1*
  • Radu :)

    Radu jest super. I'm from Poland ;) Radu uwielbiam Cię i uwielbiam też O-Zone (Radu I love you ant love O-Zone too)Pozdrawiam!:*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit