Přejít na výpis diskuzí

Radovan Krejčíř

OSOBNOST 31.12.2006 
64 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Radovan Krejčíř mi nepřijde jako člověk, který je v pohodě. Působí na mne jako člověk, který se chytl do vlastní pasti. Teď mu jsou peníze k ničemu, možná i jeho komplicové jsou rádi, že je od něj pokoj, nemusí zahlazovat jeho špinavosti. Škoda, že své schopnosti nevyužil k lepším účelům.
  • Krejcir je v pohode chlapek, kdo jiny by mel ridit galerku?
  • Vás všechny kdo zde souhlasíte s Radovanem Krejčířem by měli zavřít s ním do jedné cely. Aby jste si uvědomili co je to za spratka !!
    • No ty ses chytrej jak radio ve 3 rano. Kurburte
  • 35let je málo,vždyť i on by chtěl víc. Možná doživotí ,aby byl spokojen.
  • Kdo nekrade okrada svou rodinu , a Radouš nema žaludek okradat svou rodinu, je to charakter ,
  • Je to vychytralý karierista,víte,kdo byl jeho první žena,byla to dcera tajemníka OV KSČ v Ostravě.Rozvedl se s ní,když už nemohl očekávat prospěch od svého tchána,prostě charakter.
  • A kdo je jeho první žena,matka jeho syna Denise?
  • je to MRD!
  • doufám,že už se do repulubiky nikdy nevrátí,že JAR už je pro něj konečná a to myslím se všemi fatálními důsledky at už se ho konečně zbavíme,nikdo není zvědavý o něm pořád číst a koukat na ten jeho oteklý ksicht.kdo s čím zachází s tím......,...
  • nerikam ze se mi vse libi,ale je to chlap s kulama,tak ho nechte byt

    miliardy?? ty muzeme mit preci vsichni tak nezavidte ..a zwerina je ko...t...
    kam vitr tam plast....stb je to.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit