Přejít na výpis diskuzí

Radek John

OSOBNOST 15.10.2010 
115 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pane JOHNE. V politice už jste ukázal,co umíte.Tak se laskavě držte novinařiny a nemontujte se do politiky!Stejně Vás už nikdo nebude volit,pokud bude volič při smyslech.CXA
  • Pane Johne, jste střelec jako já a to vysvětluje Vaše zbrklé a praštěné nápady, kterými jste zničil VV. Další volovina s kartou pro řidiče, t.j. jen pro část bohatých lidí, kteří mají na auto a tak vám ani o kartu stejně nestojí, nehledě na to, že to zní jako uplácení voličů. Většinu obyvatel, kteří jsou spíše chudí akorát naštvete a volit vás nebudou. Svými návštěvami u nově vznikajících nadějných skupin zase jen odradíte jejich nové členy. Skutečně zůstaňte u novin jak vám radí kolega výše.
    • gg *8* kevine
  • Ježiši co je to za fotku?? Vždyť tam vypadá, jak z pionýrského táboru *1*
  • Johne, ty jsi měl zůstat u novinařiny a nemontovat se do politiky, nemám tě ráda a jsi stejnej zloděj, jako všichni politici, nejsi žádná vyjímka. Všichni tam předvádíte jenom divadýlko a myslíte si,že jste celebrity, vy jste všichni zrádci a zloději, pryč už s váma všema. *12*
  • Zprava

    Dobry vecer pane Johne pokud se mohu vyjadrit k teto situaci pokud jste byl novinarem vazil jsem si vas mnohem vice nez v dnesni situaci a je mi to dost lito ze jste se tak zmnenil dekuji Roman je to skoda ze jste se zapletl do takove brecky
  • Zpráva

    Tak bych si tak strašně ráda přála, aby VV již neměly nic společného s těma grázlama z koalice, vidím ale, že se to nestane, a tahle hnusná asociální zkorumpovaná a nevím co ještě VLÁDA bude dál na scéně. Fuj.
  • Zpráva

    Radku držte se!! VV vystupte z koalice, jděte proti nim, ODS a jejich frakce TOP 09 /vytvořená z nejrůznějších přeběhlíků se slavným knížetem z Bildenbergu/-ti jsou schopni všeho!!!!!!!!!!! Prosím.
  • Radek John je ještě zlatej.

    Klaus,Dyba,Ježek,Gross,Kalousek,Vo ndra,Nečas atd. by měli: 1/nahradit škodu 2/jít do tepláků.
  • JeštědMS2009

    Ano upřesnuji ,dlužníkům .Když jsem se ptal svých známých (z reklamních agentur) zda dostali zakázku na MS 2009 ,dostal jsem zamítavou odpověd. Hospodářská soutěž nebyla a zakázka se rozdrobila a rozdělila pro známé. Dokud byli peníze ,tak se platilo a byla spokojenost .Jenže penízky došli a najednou jsou dluhy.Jde ale o to jestli ty zakázky a výše vyplacených peněz za ně byli v pořádku. Jestli nebyli navýšené,předražené , ostatně jako vše na MS 2009. Pak by nakonec dluhy zmizeli a město Liberec by se dluhů mohlo zbavit. Jenom by to chtělo dobrého účetního a arbitráž. *13*
    • Re: JeštědMS2009

      A zloději z MS 2009 se už ozvali *13*
    • Re: JeštědMS2009

      AUDIT *13*
      • Re: Re: JeštědMS2009

        HaHaHa, audit je vždy fraška *3*
        • Re: Re: Re: JeštědMS2009

          Mela by to zaplatit zlodejka neumanova .a ne ze bude vysmata jak leco ze zadluzila ceskej bordel prominte cr.
        • Re: Re: Re: JeštědMS2009

          A nebylo by dobré kdyby se vše vyšetřilo? *13*
  • JeštedMS2009

    Vzhledem k tomu ,že mi bylo vyhrožováno likvidací ,když jsem popsal dění a rozdělování zakázek na MS 2009 ,musel jsem se pojistiti a v případě mé likvidace se dostanou všechny dokumenty do rukou lidí co se tímto případem zaobírají. Vše bude vyšetřeno. Ted nastává druhý fáze a to zaplacení města ,dlužníkům. Město bude muset prodat pozemky a na to čekají na burze Ti co mají tu korupci a kšefty s pozemky na svědomí.A tam se objeví skuteční viníci . *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit