Přejít na výpis diskuzí

Radek Bajgar

OSOBNOST 23.6.2017 
4 příspěvky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • druhořadý český režisér,není to žádný Ingmar Bergmann!!!

  • vyděláváte na cizím neštěstí,co vaše morálka,asi neexistuje.nemám vás rád/a.

  • Vážený pane,zrovna jsem asi po šesté viděl váš film"Teorie tygra" Je to nádherný a lidský film.Nevíte náhodou,proč byl tak rychle stažen z distribuce a i Televize ho vysílala snad jen jednou.Těším se že se Vám povede ještě něco podobně milého.Mějte se moc krásně.Děkuje Sadílek František.
  • Pane Bajgar. Obracím se na Vás touto cestou, protože nemám na Vás osobní kontakt. V minulosti jsme se potkali u mne v kanceláři, když jste u nás ve věznici natáčeli nějaký dokument. Je to již asi 15 let, ale to nevadí. Měl bych pro Vás docela dobrý námět na film, jen nevím jakou cestou se s Vámi spojit. Věřte, že by Vás to mohlo zajímat. Jmenuji se František Šveda a kontakt na mne je fredaval@seznam.cz nebo telefon 604988797. Spojte se se mnou, za to nic nedáte, ale můžete dost získat. Nejde o problematiku z oblasti vězeňství, ale ze současnosti. Je to docela aktuální věc, která může zaujmout. Děkuji. S pozdravem Šveda

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit