Přejít na výpis diskuzí

Petra Němcová

OSOBNOST 31.12.2006 
118 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Petra je ztělesněním krásy. Je to sexsymbol.
  • ja krasna
  • Když tě můj kámoš viděl tak spadnul z postele byl to miki *15* *15*
  • Krásná žena se srdcem na dlani. *14* Myslim, že za ni mluví víc její činy, než způsob jakým se vyjadřuje....
  • Určitě pěkná holka, ale ta čeština... Toto naprosto nechápu, jak někdo jakoby zapomene česky. Nebo snad image, že žije hlavně v NY. Takové lidi neuznávám a je mi jich líto. Mám spoustu známých, co žijí kvůli práci v zahraničí, ale problém s řečí teda nemají
  • Věnuje se charitě, což oceňuji, má známou tvář, tak ať toho využije pro dobrou věc. Mně osobně je tato slečna nesympatická, ale fandím jejímu nasazení pro pomoc druhým. Až na tu "češtinu" teda...
  • Milá PETRO !

    Všechno nejlepší k narozeninám přeje fanda Jiří. *14* *14* *14*
  • Já jsem Petru sice nikdy nesledovala, ale je docela milá a sympatická, dotáhla to dost daleko, akorát mě vadí, že tyhle Češky, co se zabydlely v USA, už do Čech moc nezavítají, to je asi jediný, co bych jim vytkla, ale jinak proti nim nic nemám, můžem být rádi, že i český holky nám ve světě dělají jméno...
  • Slyšela jsem ji jedinkrát v životě - její mluva se hemžila anglikanismy (teď se Cimrman obrátil v hrobě). Navrátilová - krásná čeština, Forman - krásná čeština, Voskovec - krásná čeština. Miss Němcová - hanba mluvit (česky).
  • já se s Petrou setkala *3* *3* *3* *3* je božíí *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit