Přejít na výpis diskuzí

Petr Sýkora

OSOBNOST 4.1.2007 
26 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • petr

    petra a lucka mají už holčičku natálku *3* *3* *3*
  • o p

    petr manželku má lucii a čekají holčičku nikolku
  • m

    Péťa je chudák. Já se z některejch těch příspěvků nějak nemůžu vzpamatovat *1*
    Ale už tu dlouho nikdo nebyl. Je to moc dobrej hokejista a klukům to teď šlape. Doufám že jim to dlouho vydrží.
    PS: zajímalo by mě, kolika lidem poslal to číslo nebo mail *15* *15*
  • Sejky

    Ahojky Petre nevim jestli si mne jeste pamatujes uz to je preci nejaky rok,meli jste autogramiadu v Pardubicich a ja jsem byla ta blondynka co po tobe chtela podpis pro Nelly no nic je to preci jen uz davno mej se krasne a budu rada kdyz se mi ozves na email zatim pa
  • ONDRA

    AHOJ PETRE NAPIS MI TVOJE CISLO PROSÍÍÍM.TAK ZATIM AHOJ.
  • Ondra

    Ahoj pošli mi tvůj email prosím.
  • taky hokejsta

    Už jsem ti psal včera.A zapomněl jsem tě pozvatna turnajelevů který se koná v 8.3.2008 v sobotu.Na zimním stadionu v Nové Pace.Odepiš prosím.
  • taky hokejsta

    Ahoj Petře,
    jsi můj velký vzor.Obdivuju tvoji rychlost a střelu na branku.Letos k vánocům jsem dostal tvůj podepsaný dres.Já jsem taky hokejsta.Chtěl bych se stebou setkat.Ctěl bych si stebou zabruslit a za střílet.Jseš výbornej hráč celé extraligi.A jseš pro mně nejlepší hráč světa.Určitě se to splní.Tak ahoj.Jo a jak si to udělal,že jsi tak dobrej.
  • Jméno manželky

    Ahoj všicni, pomúžete mi někdo, potřebuji zjistit jak se jmenovala manželka petra sýkory za svobodna - Renata ???
    Díky
    • Re: Jméno manželky

      renata vozňuková
    • Re: Jméno manželky

      Petr Sýkora, o nemž je tento profil, ženatý není. Zřejmě myslíš Petra Sýkoru (jde pouze o shodu jmen), který nyní hraje v NHL. To potom zavítej na jeho profil. *3*
  • Nj...

    Nj holky takovejch "pěknejch" a "k sežrání" je(tendle k tomu všemu není arogantní sobeckej blbeček, je s nim sranda *5* ), to se nemusíte kvůli tomu koukat na hokej *3* ! Ale těch co... (chvíle napětí)...(ještě ji trochu prodloužíme)... střílej neskutečný pumelice, je málo *1* !!! To je oč tu běží *5* .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit