Přejít na výpis diskuzí

Petr Štěpán

OSOBNOST 13.11.2007 
38 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevíte někdo, co je to za snímek, má tady v galerii fotku, kde stojí někde ve sklepě?  ženě zezadu a líbá ji na ucho? Něco asi ze staré doby? Viděla jsem s ním asi všechno, ale tohle si úplně nevybavuji Díky.. 

  • Na nějakých fotkách mi Petr strašně připomíná Johnnyho Deppa *14* *14*
  • Jste super. Viděla jsem vás v Škola základ života, Dokonal svadbě (tam jste byl nej nej néééj!, Charleyova teta, Sněhurka a sedm trpaslíků, Sugar někdo to rád horké, My fair lady (ze zelňáku), Dvojitá rezervace, Ostrov pokladů, Čarodějky z Eastwicku, Hello Dolly, Brouk v hlavě. Je mi teprve dvanáct, ale do MdB chodím, častěji než všichni dospělí které znám dohromady.Sbírám podpisy od herců z mdb ale od vás jsem bohužel zatím nedostala, ale na 70. výročí založení mdb jsem byla metr od vás a pořád tomu nedokážu uvěřit. Moje pocity když si na to vzpomenu jsou asi takové:
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ HURÁÁÁÁÁ HURÁÁÁÁÁ HURÁÁÁÁÁ *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Jste super... včera jsem vás viděla na 70. výročí založení MdB, stála jsem kousek od vás a omdlívala jsem nadšením..... *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*


    PS: Ostrov pokladů, Dokonalá svadba, Charleyova teta, Hello Dolly, Brouk v hlavě, Sugar (někdo to rád horké), My fair lady (ze Zelňáku), Škola základ života, Dvojitá rezervace, Čarodějky z Eastwicku, Sněhurka a sedm trpaslíků,..... v tom všem jsem vás viděla. *14*
  • Všechno nejlepší,hodně štěstí a zdraví *3* *15* *2* *1*
  • Nevíte někdo jestli je ještě Petr Štěpán s Lucií Zedníčkovou?
    • Ano je..
  • Jen bych ráda upozornila, že hlavní mužská postava v dramatu G. Preissové Gazdina roba se jmenuje Mánek Mešjaný nikoli Mejšaný.
  • spike1

    zpráva

    je fakt boží *4* *5*
  • spike1

    zpráva

    leho hlas je boží *1*
  • kikca.xxx

    :)

    Dneska jsem ho o5 viděla a to v Hello Dolly! :) je fakt užasnej a dokáže zahrát všecko :) moc mu to slušelo a nemůžu si pomoct ale má tak pěknej zadek! xD xD Fakt českej Johhny Depp..je mu hrozně podobnej :) Petr má užasný charisma a je sexy xD *1*
    • zizina14
      taky mi připmíná Johhnyho ale Petr je fakt úžasnej *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit