Přejít na výpis diskuzí

Petr Novák

OSOBNOST 15.5.2007 
47 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Petr Novák byl excelentní zpěvák a jeho písničky jsou nezapomenutelné. Byl svůj a neznám nikoho, kdo by ho mohl na naší rockové scéně nahradit.
  • PETR NOVAK BYL UZASNY ZPEVAK! Byl to take jemny a krehky clovek...Nezapomeneme...............
  • petr Novak byl jedinecny
  • Byl nejlepší,nikdo se neuměl vžít do člověka,když je mu ouvej,jako on....zpíval to co měl na srdci,a že ho měl hodně velký....Díky Petře
  • byl nenahraditelný
  • Miluju písničky Petra Nováka víc jak co jiného. Je v nich radost i smutek. Co mám říct o nšm víc, byl jsi sluníčko a je velká škodda, že jsi tak brzy odešel,mohli jsme se radovat z tvého hlasu a poslouchat tě dál a dál.
  • Petr

    Byl to skvělý zpěvák,je ho škoda.... *14*
  • Petr Novák

    Mohl byste mi prosím někdo poradit kde se dájí sehnat písně od P. Nováka na cd nebo mp3. Předem děkuji
    • Re: Petr Novák

      Zrovna vyšel Petrovi Komplet 1967-1997, je v něm 13CD, mám ho, určitě doporučuji!
  • poslední klip

    V únoru 1997 jsem točil jeho poslední videoklip. Tehdy jsme ale netušili, že bude jeho poslední. Hodně záběrů se točilo na hřbitově - Vyšehrad. Spolupráce s Petrem Novákem byl úžasný zážitek. Škoda, že v srpnu téhož roku zemřel. http://www.nouzak.cz/video/novak.wm v
    • Ten videoklip je velmi pekny. Duet s Karlem Kahovcem. Presne viem, kde obaja stali v zavere nadhernej pesnicky. Petrova tvorba a jeho podanie su jedinecne, nezabudnutelne, neprekonatelne.
  • odkaz

    Zdravím Standu Kolku!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit