Přejít na výpis diskuzí

Petr Kukal

OSOBNOST 31.12.2006 
9 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vážený pane Petře, k zítřejším narozeninám přeji hlavně zdraví, úspěchy v práci, spokojenost v rodině. Chybí mi Váš Středník, krásně jsem si vždy početla. Vzpomínám s nostalgií na léta, kdy jste do něj psal.Zdravím vás, mějte se dobře.
  • Dobrý večer, dnes jsem dočetla Váš deník a bylo to fajn. Synové mě zpočátku podezírali, že jsem si ho půjčila, abych porozuměla jejich otci (bylo to tak), ale nakonec jsem spíše porozuměla sobě. Děkuji za příjemné chvíle.
  • Milý Petře, k Vašim dnešním narozeninám vám přeju hodně dobrých zážitků a pěkný den. Jsem vaší občasnou čtenářkou a chybí mi Váš Středník. Nebude další? Přeji co nejhezčí vánoce a hodně nápadů do roku 2015. Kitty
  • Krásné čtení, až zatrnulo. Z 80% Já. Dny i (hlavně) noci. Moc děkuji.
  • Vážený pane Kukale,
    naposledy jsem psala obdivný dopis Václavu Neckářovi z pionýrského (!)
    tábora ve 12 letech. Od té doby jsem byla touto činností saturována.
    Teď se mi ale moc líbil Váš deník. Je fajn, si přečíst, že někdo má stejné, obyčejné starosti. Nebaví mě číst, jak 19 VIPka obléká šaty
    za 2 miliony. Člověk si připadá jako blbec nebo mimozemšťan. V celém deníku mi ale byla nápadná myšlenková podobnost s mým mužem - až tak velká, že jsem ho zpovídala kde byl můj tchán v 70-desátých letech. Protože neznám Vaši podobu, doufám že se tchán držel doma a vy nemáte staršího bratra.
    Moc Vám děkuji a přeji mnoho úspěchů a dalších knih pro obyčejné lidí

    Alena
  • ahoj,čtu Váš deník teď a mám úplně rozporuplné pocity,sakra když už chci psát svůj deník a chci aby to lidi četli,tak k tomu musím mít odvahu!fakt dost mě dostal 5.červenec,já jsem tu informaci z vás netahala!A taky pořád to srovnávání s Viewegem,to si tak málo věříte?Já jsem ty jeho deníky nečetla a teď budu muset jít a půjčit si je,abych zjistila v čem je to tak strašně lepší a to jste chtěl???No nic jdu číst dál,tak zas snad někdy naschle...
  • V pátek jsem synovi k blížícímu se svátku koupila Vaši knížku-Deník muže ve středních letech.Přelouskla jsem ji za sobotu a musím uznat,že mě pobavila a pohladila po duši.Obyčejnost a blízkost běžným ne slavným lidem mě oslovila daleko víc než "Michalovi deníky".Díky
  • Blábol

    Ten životopis je blábol, polovina věcí není pravda a druhá polovina chybí. Už tři dny se ho pokouším aktualizovat; pokaždé se mi objeví hláška, že změny čekají na schválení, ale text je den ode dne stejný. Pokud někoho zajímá aktuální CV, navštivte:
    http://www.databazekni h.cz/zivotopis/petr-kukal-607
  • Aktualizace

    Občas by to chtělo aktualizovat. Co já vím, vydaných knížek už máte víc *3*
    Možná by neškodil ani odkaz na blogy *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit