Přejít na výpis diskuzí

Petr I. Veliký

OSOBNOST 31.12.2006 
21 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • RE:

    To je dobrý tak to já jsem Marie Terezie ..... ne fůj ta je zrovna hnusná ..... Já jsem Franta Pepa Jednička ! *1*
  • tak a dost!!

    Opovažte si ze mně dělat srandu!Já nejsem žádnej váš kluk!takže já jdu zpět do hrobu a nechte mě v klidu spát nebo vás příště pošlu na gilotinu bez slitování vám kat nechá useknout hlavu.já mám manželku a musím přiznat že ji nemám zrovna rád ale vás také ne!takže dobrou.
    • bjež spát *12*
    • Re: tak a dost!!

      Hi,hi,hi ty jsi živej jo?A kolik ti jako je?Jaký to je bejt prolezlej v hrobě broukama.To je prdel co?Jsme vtipný viď?A TY JAKUBE STUARTE NEKAŽ LEGRACI, TY PITOMČE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      • Re: Re: tak a dost!!

        Já král Anglický a pán Skotů Jakub II.nebudu poslouchat nějakého magora co sy říká smíšek!!!!(smíšan)nějakého blbce a idiota. *16* *16*
        • Re: Re: Re: tak a dost!!

          tak nekaž legraci!Tayk nejseš žádnej Anglickej král! *9*
          • Re: Re: Re: Re: tak a dost!!

            A dost!!!!!Smíšané tvůj zvoneček odzvonil.Neurážej mne!!!Já sy můžu urážet koho chcu.!
            • Re: Re: Re: Re: Re: tak a dost!!

              Ty jeden...DEBILE,MAGORE,BLÁZNE,KUNDO .
            • Re: Re: Re: Re: Re: tak a dost!!

              Musím ale přiznat že jsi vtipnej!
            • Re: Re: Re: Re: Re: tak a dost!!

              ha ha ha ha prde jeden, blbečku, čůráku, magore, nafoukanej skote, anglickej gayi!!!
              Taky si můžu urážet koho chci!!
    • Re: tak a dost!!

      Hele co se vytahuješ???A navíc Petr Veliký nepopravoval pod gilotinou.A vůbec ty za za Petra velikého vydáváš.A děláš borca *5* *5* vůbec ti nevěřím ty blázne *13*
  • Jééé

    JÉÉ Petře ty jsi živý!Já tě mám moc ráda a jsi můj oblíbený panovník.Chci ti vyjádřit svůj obdiv vůči tobě.Pls(to znamená prosím) odepiš.a ty umíš psát na klávesnici? *7*
    • *8* wtv
    • díky za tuto stránku moc mi pomohla hlavně k referátu atd. fakt díky *3* *1* *15*
      • drž pusinku *3*
  • tak kdy?

    Nazdar,
    nahoře máte napsáno, že zemřel 8.2.1725 a dole, že 25.1.1725, tak co je pravda? Asi byste si to měli opravit, pokud nevstal z mrtvých....
    • Re: tak kdy?

      protože v Rusku používali do roku 1700 juliánský kalendář, který se lišil...v roce 1718 byla tedy "logicky" jiné datum než např. ve střední Evropě u nás :)
  • hu

    ahoj Péťo jak pak se máš v tom hrobě?jsme vtipný viď?? *14* *1* *15*
    • nedělejte si ze mě srandu !!!

      nedělejte si ze mě srandu vy holky pitomý kvůli vám sem vstal z hrobu příště až to uděláte tak vás všehny postřílim *16* *5*
    • Re: hu

      ste krutý holky jak pak se máte vy?
  • s

    ahoj mám ho ráda petr 1. veliký to je můj kluk. *4* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit