txt

Diskuze k článku: Petr Fiala

napsat komentář

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
Píšete jako anonym, chcete se přihlásit?

diskuze (82 příspěvků)

1 2 3 4 6 Starší

 • johnny (anonym)
  2 se líbí, 2 se nelíbí

  Volím ODS a bydlím v Mladý Boleslavi-Tím chci říct že i BRNÁCI nejsou špatní.FIALA aspoň není estébák jako čur.. Babiš.

  22.2. (26 dnů)
 • Jan Netik (skrytý)
  2 se líbí

  a co rodiče,určitě uvědoměli členové KSČ,jinak by se jejich Petr nedostal na studie.

  14.1.2018
 • D.H. (anonym)
  2 se líbí, 2 se nelíbí

  Zasranej brnák. *16*

  14.12.2017
 • jan..... (anonym)
  3 se líbí

  Brusel je DIKTATOR a konec SVOBODY...Daleko horší vo-,,.lové než celé RUSKO!!!!!! *1* *1* *1*

  13.12.2017
 • návrat k neprůhlednosti (anonym)
  6 se líbí, 1 se nelíbí

  V podnikání a chaos v hospodaření státu, to je hlavní program ODS. Hlavně nikoho nekontrolovat a tím dát prostor všem bordelářům a zlodějům. Nemůžu už ty ODSácké žvásty vůbec poslouchat. Pan Fiala je naprosto nepřijatelný politik.

  5.12.2017
 • liška (anonym)
  5 se líbí, 1 se nelíbí

  Fialo,to ti patří že tě napodruhé nezvolili.Se Stanjurou machrujete prý demokratický blok a výsledek 0.Kalousek vás tahá jak loutky na špagátu. Jo,řekněte Stanjurovi ať si už nebarví vlasy na černo,vypadá jak blb.c.... *1* *1* *1*

  25.11.2017
 • Fuj.ODS!!!!! (anonym)
  7 se líbí, 1 se nelíbí

  ODS= Nepotrestani (ZLODEJI)!!!Topolanek né na HRAD ,ALE NA MIROV,tam on totiž patři!!!!! *1* *1* *1*

  6.11.2017
 • Jan Netik (skrytý)
  2 se líbí, 2 se nelíbí

  a co Nečas,podvodník,který lže i u soudů.

  14.1.2018
 • Lujza (anonym)
  2 se líbí, 8 se nelíbí

  Konečně někdo,kdo nemá v hlavě průvan, umí odpovídat na úrovni a není sprostý.Na rozdíl od pana B.,který se tu ani nenarodil,s minulostí STBáka, pochybně získanými firmami a absencí slušného chování.
  Všem kdo na pana F. nadávají,že má jít raději zase učit by si měl přečíst více o jeho životě atd.Raději uvidím ve vládě někoho jako je on než toho sprostého,ulhaného čobola.

  2.11.2017
 • Milada (anonym)
  10 se líbí, 2 se nelíbí

  Pane Fialo, jít do opozice a zahřívat teplé a dobře placené místečko ve sněmovně je pro Vás asi daleko lepší, než mít nějakou zodpovědnost! Proč jste kandidoval, když se zodpovědnosti zříkáte? Pobavte se o tom s panem Švejnarem. Ten je evidentně intelektuálně nesrovnatelně výš než vy. Pokud odmítnete koalici, tím naprosto zříkáte odpovědnosti za tento stát. A to je pro mě signál, že ODS už nikdy více volit nebudu.

  26.10.2017
 • martina (anonym)
  3 se líbí, 1 se nelíbí

  Mám na pana Fialu naprosto stejný názor. Zvládá, coby pedagog dokonale pouze teorii, projevit se v praxi, to už chce ale opravdu jiné schopnosti, než ty řečnické. Má velký problém s tím, že by v reálu neuspěl. Vše prohnaně navlékl na morální zábrany a spousta lidí mu to věří.

  26.10.2017
 • Lujza (anonym)
  1 se nelíbí

  Když řekl,že by do vlády s ANO nešel a teď si za tím stojí je snad špatně?? Fakt nechápu.

  2.11.2017
 • martina (anonym)
  5 se líbí, 1 se nelíbí

  On prostě nemá na to, aby vládnul. Je to pouze teoretik. Pokud by mu šlo o dobro tohoto národa, tak by na nic nečekal a chopil se konečně příležitosti, přestal mudrovat a přiložil ruce k dílu. Jsem navíc přesvědčena, že by to i odumírající ODS značně prospělo. Protože pokud se včas nevzpamatují, tak to svým trapným pózováním a furiantstvím dotáhnou do předčasných voleb, a to už pak bude jejich definitivní konec a nejen jejich. Být v opozici se velice vyplatí, protože jak je známo a potvzeno, kdo nic v parlamentu a v senátu nedělá, nic nezkazí a především, má měsíčně na svém účtě v bance i to své jisté........

  3.11.2017
 • v.kutil tiscali.cz
  4 se líbí, 3 se nelíbí

  Vážený pane Petře Fialo,
  gratuluji Vám k úspěšnému druhému místu ve volbách do parlamentu. Pravdou je, že jste měli (ODS) získat vyšší procento hlasů. Přesto jsem rád, že se ODS odrazila od pověstného dna pod Vaším vedením. Jsem pravidelným voličem a příznivcem ODS a v naší zemi snad jediné Opravdové Demokratické Strany.
  Pevně věřím, že od Vašich zásad a podmínek při sestavování nové vlády (nespolupracovat s ANO, KSČM, SPD) neustoupíte. V totalitě jsem se narodil a nějakou dobu žil. Lidé velmi často zapomínají na to zlé.
  Bohužel, polovina voličů,kteří k volbám šli, na to zlé asi zapomněli. Slušnost a poctivá práce se zřejmě z naší společnosti postupně vytrácí. Neztrácejte prosím hlavu a zdravý rozum při vyjednávání o jakékoli spolupráci s nedemokratickými stranami.
  Přeji Vám pevné nervy, zdravý rozum a mnoho zdraví
  Bůh Vás Provázej
  Václav Kutil Sadov Karlovy Vary

  25.10.2017

1 2 3 4 6 Starší