Přejít na výpis diskuzí

Petr Fiala

OSOBNOST 11.1.2014 
97 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pane Fialo nandejte to komunistům,estébákům,zlodějům.....
    Nechci patřit zase k rusákům,ani na východ.Nevážím si Milouše,nemám ráda Bureše.M.
  • Heleno drž hubu.Nemáš právo toto říkat a jestli se ti tu nelíbí tak jdi do Ruska nebo do Číny ty SWINĚ!!!!!!!
  • Pane Fialo, Vy jste rozvračeč národa. Jak Vy múžete vyučovat na škole. Vy ty studenty štvete, aby šly proti všem, jen né proti Vám. Zrádce státu jte vy.8 *14*
    • Pan Fiala vyučuje,neboť je inteligentní.Zrádce státu je Radek Vondráček,
      který jel studenty bít!
  • diváku půjdeme spolu s soudu,já ho vyhraju-Ty kreješ VRAHY!komouše do koše
  • diváku,už zase začínáš nebezpečně chrlit ty komunistický věty?A dost,Stalin je kkonečně mrtvej a ty diváku budeš taky,ty komunistická chcíplotino zajebaná mrdko,skurwená swině,CHCÍPNI DIVÁKU a CHCÍPNĚTE KOMOUŠI!Ksčm se k moci už nikdy nedostane ty Z M R D E skurwenej.Fiala je na rozdíl od filipa vzdělanej a nikoho za jiné názory nezabíjel.Všichni komouši a i jejich voliči a tidíž i ty diváku brzo chcípnete.
    • Haf,haf,haf.Lehce zmanipulovatelné sametové dítě.Takové dnešní svět potřebuje.
  • Na tuto bandu podvraťáků by bylo třeba Hitlera.A nebo Stalina.
    • Ale to už víme,co jsi za blba diváku.Tak táhni do Ruska.
  • Hale ty Typickej,radši drž hubu.Zastáváš se babiše a komoušů a to dokazuje,že ty jsi hulvát.Já budu vždy volit ODS,pan Fiala to má v hlavě v pořádku.A N E S E R mě Typickej komouši.ODS vždy zvítězí.
  • Jenom,ty radši drž hubu.Já volim pravici a ty asi levici.Já jsem Demokrat a ty jsi komouš.P.Fiala je rozumný člověk na rozdíl od tebe.
    • demokrat - pravičák a volič ODS, ale především sprostej hulvát. Smiřte se prostě s tím, že vaši oblíbenci už se příště do parlamentu vůbec nedostanou.
  • ODS volím a vždy budu,bohužel náš národ je plný hlupáků,kteří věří a volí Ano,Ksčm a Spd.Asi si tito voliči myslí,že za komunistu tady bylo dobře,ale to teda rozhodně nebylo.Nejhorší jsou Komouši,všechny bych zavřel a mučil je až by zčernaly svi.. komunistický.Moje nejlepší strany jsou ODS,TOP 0P,KDU ČSL,PIRÁTI a STAN.Pane Fialo líbí se mi vaše názory,jako např.v žádném případě nevystupovat z EU a NATO.My jsme Pravičáci a my jsme NEJLEPŠÍ.
    • totální magor bez absolutního pudu sebezáchovy může ještě dnes volit ODS a TOPku. Je mi vás upřímně líto. Komu není rady, ten neustále volí ty stejné, neúspěšné převlékače kabátů.........
  • Volím ODS a bydlím v Mladý Boleslavi-Tím chci říct že i BRNÁCI nejsou špatní.FIALA aspoň není estébák jako čur.. Babiš.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit