Přejít na výpis diskuzí

Petr Čtvrtníček

OSOBNOST 31.12.2006 
65 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • druhořadý herec není to žádný Brad Pitt!!!

  • do doby, než začal paktovat se dokazatelnými zloději a ještě jim začal dělat předvolební kampaně, dobrý. Ale smysl pro šprým nikdy nevyjádří, co za osobnost se ve vtipálkovi skrývá. Takže kdybych si o něm nedělal zbytečný iluze, když mě rozesmál, tak bych teď z něj nebyl zklamán. Moje vlastní chyba.
  • trefa do černého *1*
  • Dělá z blbců ještě větší blbce a tak je to správné..
  • V Přístavu je nejlepší s Hrachovcovou.
  • Pane Čtvrtníčku,
    určitě máte v sobě kus talentu dělat satiru, někdy lepší a jindy méně povedenou, pokud např.využíváte vulgarismů. Česká soda byla určitě povedeným projektem a DVTV tak trochu připomíná toto období a nebylo to tak špatný. Být nad věcí a nezávislý, to je podle mne základ. Co jsem ovšem nepochopil, je společné foto s Kalouskem u předávání šeku na sto tisíc na div.hru Nefňuka, tím jste, aspoň pro mne, popřel vše, na co jste v satiře poukazoval a zlehčoval. Myslel jsem, že máte určitý postoj k těmto lidem ale jak je vidět, tak Vám to nevadí. Je sice krásné, že Kalousek věnoval peníze na hru, proč se mediálně nezviditelnit jako dobrodinec, ale jeho morální i politický profil je všem známý a rozhodně od něj nelze čekat, že se najednou změnil. O to více je smutné, že se takto snížíte a nezůstáváte svůj!!!!!!!!
  • Miluju tě! *14* *14* *12*
  • přechytračené doby,by jsme Petry Čtvrtníčky potřebovali v řádu stovek,ne-li více!
  • neco tak uboheho jak predvedli ctvrtnicek a labus- jsem nevidela cim vulgarnejsi,tim vetsi umelec. tak jsem zuaslechla mluvit na ulici opilce a zaostalce.jak to mohli pustit do televize. co televizni rada?! toprece neni umeni an i kultura. jak potom mladi lide se maji chovat,kdyzu maji takove vzory.kam to vlasne kracime? uz si nepripadam v cesku.snad uz budeme amerkanci zdravim
    • Popletená angelo, když jste napsala Čtvrtníček a Lábus, zřejmě jste myslela Ivánku, kamaráde můžeš mluvit? Námětem této hry se stala korupční kauza Ivana Horníka (pokud ho neznáte, najděte si ho) a pan Čtvrtníček to pojal jako literární dílo a mimochodem, ta hra je satira! Chápete? A mimochodem v té hře se jedná o opravdové odposlechy, takže se dá říct, že páni Lábus a Čtvrtníček to jen četli. :)
  • Ahoj, už jste viděli Čtvrtníčkovu novou reklamu, jak testuje výrobky Eta? http://www.etatest.cz/?amb , mrkněte, je to fakt pecka :) A ještě se navíc můžete zúčastnit soutěže :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit