Přejít na výpis diskuzí

Petr Čepek

OSOBNOST 31.12.2006 
30 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Petr Čapek umřel v 20.9. 1994
    • Ahoj vanesso Petr Čepek zemřel 20.9. 1994 proč to tu vlastně pises když to máš napsany na jeho osobnosti kdy zemřel Hmm! Zrovna se narodil muj bracha když zemřel Petr Čepek ! Achjo byl skvělí herec škoda. Je mi to líto! Pa Ela
  • goldies1
    ..přesně tak..
    pokud nevíte,nepíšte bludy..viz:úmrtí !!
  • By mě zajímalo kdo tyhle profily osobností dělá..není to poprvé kdy chyběly hercům filmy v kterých hráli nebo nesedělo datumy úmrtí atd.
  • právě sem se pokusila o upravení profilu ale bohužel je datum úmrtí uzamknuto
    • Elinko datum úmrtí nemůže byt uzamknuto to je blbost. Pokud seš na osobnost.cz zaregistrována tak muzez měnit zpěvákům a hercům narozeni atd. Pokud nejsi tak to je jasný že to bude uzamknuty. Pa Ela
  • 20.9.1994 toto je datum úmrtí tohoto vynikajícího herce. Prosím o úpravu v profilu. Děkuji
  • Dobrý den, ani nevím, kde jste někdo vzal jako datum úmrtí rok 1978, Petr Čepek zemřel v roce 1994 (pro zajímavost: zemřel údajně také v souvislosti s jeho poslední rolí Fausta). Ještě je zde jeden nepřesný údaj: Zemřel na na rakovinu slinivky břišní a ne plic. Byl bych rád (a někteří fanoušci pana herce, že se o něm mohou dovědět fakta a ne bludy. Děkuji.
    • Zemřel na rakovinu plic , protože kouřil. Pa Ela
      • Zemřel na rakovinu střev. Všichni kdo kouří neumírají na rakovinu plic. Pa
  • Zdravím,též jsem několik let obdivovatelkou pana Čepka,jak po stránce herecké,tak lidské...byl to neuvěřitelně charismatický člověk..
  • barisek93

    Děkuju

    Děkuju vám za skvělé vedení tohoto profilu o petrovi čepkovi,dozvěděla jsem jsem tu o něm spoustu věcí,děkuju :-) *3*
  • martula

    70. narozeniny

    Ve čtvrtek 16.9.2010 si připomeneme významné jubileum Petra Čepka, oslavil by 70 let...
  • martula

    Oči Petra Čepka

    Včera jsem opět zasněně sledovala TV, kde byl vysílán dokument o Čépovi - Oči Petra Čepka, hovořilo se tam i o odmítnutí role v Majoru Zemanovi...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit