Přejít na výpis diskuzí

Peter Jackson

OSOBNOST 31.12.2006 
11 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Taky jsem nad tím přemýšlel a doufám že bude nějaký další FANTASY od Tolkiena třeba Hůrinovi děti nebo některé příběhy ze silmarilliona!!!!
  • Hej prosím vás nevíte někdo jestli bude ještě nějaký film ze Středozemě?
  • Na internetu jsem hledal něco o hobitovi a v nějakých komentářích se lidem nelíbilo že ve filmu je několik věcí jinak než v knize... Lidi zkuste dát chvilku knihu malinko stranou a dívejte se na hobita jako na skvělí velkofilm který režíroval (podle mě) nejlepší režisér jaký ho režírovat mohl!! :-)
  • Hodně štěstí jsi pode mě nejlepší režisér *4* *3*
    • Peter Jackson je skvělý režisér ale potřeboval bych vědět jeho adresu nevíte??
  • nejlepšíííííííííííííí
  • Film o Tolkienovi

    Napadlo mě,že by P.Jackson mohl zfilmovat život Tolkiena,kde bude účinkovat herec,který bude převlečenný za Tolkiena(masky...atd).
  • Zfilmování

    Peter Jackson je dobrý režisér.Mohl by také spolu z filmem Hobit natočit ale i dalši Tolkienovu knihu-Tulák Rover.Možná by to stálo za to.
  • Prvotina Petera jacksona

    Ve filmografii mi chybí upomínka na Vesmírné kanibaly - režisér Peter Jackson - rok natáčení 1987.
  • Narozeniny

    Hallo Mister!You are today your Birthday.
    How are you?Please,sand to me your photo with autogramme.I am your good fan.My adress is Petr Kocfelda,Pražská 120/1,Klatovy,33901,Czechia.Thank you and Happy birthday!
  • Drak Jeho Veličenstva

    A novinkou je, že Peter Jackson převede na plátno další trilogii. Vybral si dračí fantasy Drak Jeho Veličenstva od Naomi Novikové a dal jí přednost dokonce před Hobitem. Zřejmě vypukne další šílenství!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit