Přejít na výpis diskuzí

Pavla Vitázková - Ptáčková

OSOBNOST 13.1.2007 
74 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je divná, hlavně neskutečně namyšlená. "Béčková" nezajímavá hérečka.
  • Paní Vitázková je hrozně zvláštní. Když se jí narodilo první miminko, pořád si jen stěžovala na to, jak je to náročné, o své dceři se leckdy vyjadřovala dost nelichotivě (byť ze srandy) a už nechtěla mít další dítě. A vida...za dva roky znovu otěhotněla a najednou se na druhé mimino těšila jako na Ježíška. A když se narodila, tak se z ní může úplně pos*at. Nepřijde mi to teda moc fér. ať ji zlobí a to pořádně, aby jí naučily. Neuškodí jí to.
  • Pavlo všechno nejlepší k vašim narozeninám
  • Jste super. Viděla jsem vás v Charleyova teta, Sugar!N(někdo to rád horké), My fair lady(ze zelňáku), Noc na Karlštejně. Je mi teprve dvanáct, ale do MdB chodím, častěji než všichni dospělí které znám dohromady.
  • Vše nejlepší k svátku.
  • Tohle je hrozně dobrá herečka, charismatická, hezká. Zvlášť v pohádkách, kde hraje princezny. Její herecký projev se mi moc líbí.
  • Ahoj fanoušci, založila jsou o Pavle na facebooku fanouškovskou stránku a je tam i odkaz na webové stránky, Budu ráda když se přidáte. https://www.facebook.com/pages/Pavla-Pt%C3%A1%C4%8Dkov%C3%A1-Vit%C3%A1zkov%C3%A1-Fan/583908984996107
  • Nádherná žena s neuvěřitelně krásným úsměvem *14*
  • Všechno nejlepší k tvýmu svátku.
  • Je dokonalá!! Je krásná a je to ta nejlepší herečka co znám, nejvíce se mi líbila v cestách domů - taky že sem se na to dívala jenom kvůli ní! *14* Potom i ty její pohádky byli úžasné a nejvíce se mi líbila v pohádce Duhová Panna, tam byla nádherná! *14* Chtěla bych se s ní setkat osobně!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit