Přejít na výpis diskuzí

Pavel Zedníček

OSOBNOST 31.12.2006 
28 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pavel Zedníček má přezdívku čmaňha.

  • Luky1987

    Fakt nič moc herec 

  • pane zedniček ste boži moderator chystate něco noveho v tv :-) *14*
  • Přesně jste to popsal-v Kurňa co to je-lítá jak splašený-zřejmě v sobě toho ševce nezapře! V jeho letech je to spíš k pláči než k smíchu!
  • Pavel Zedníček se tak urputně snaží, ale neni mu to nic platné, protož je špatný herec a bavič.
    • Přesně tak, to samé se synovcem, oba jsou takoví urputní, to "Kurňa" je celé násilné.
  • ahoj pavle jsi moc dobrej herec pripominas mi po obliceji meho tatku jarka fajmona kteremu je 55 let a tobe uz 64 vsechno nej k tvym narozeninam mam dvd 1/2 chobotnicky z druheho patra moc semi to libi akorat me stve ze nikdy vam nevisla ta dovolena az potom jak jste natrefili zrovna na nake ti riby nebo co to bylo pavle jestli chces moje cislo tak si ho napis 737 953 737 toje moje jo a jeste semi libi lotrando a zubejda to mam tes na dvd nejvice semi tam libi jak tam kazdy rika japato *14*
  • Dobrý den,pane Zedníčku,při vytváření rodokmenu jsem zjistila,že Váš děda a děda mé matky byly bratři ale už jsme nezjistily, kdo je ten třetí sourozenec na fotce,kterou jste měl údajně v Klinku na setkání rodáků.Tuhle info mi už můžete dát jen vy.Pokud by to bylo možné prosím o odpověď.Předem moc děkuji.
  • Jste úúúžašný!
  • Zdravím pane Zedníčku, filmy a seriály s vámi jsou mooooooc fajn, jsou zárukou kvality a vtipu, skvělý jste byl v Pitavalovi, ostatní kolegové taktéž. Přeji mnoho úspěchů a dalších televizních roli..... Ilona M. *3*
  • student

    Jste hodně dobrej herec mam rád hodně filmy kde jste hrál.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit