Přejít na výpis diskuzí

Pavel Novotný

OSOBNOST 21.8.2008 
157 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • honza1957

    dobrý den nedávno jste řekl : Smrt Babiše a Zemana je v zájmu Česka zapomněl jste dodat ještě jeden aspekt a to vaše neplodnost by byla také v zájmu Česka . 

  • Už toho idiota odvolejte.

  • To , co jste předvedl v ruské televizi, značí o vašem IQ. Jste normální k.r.e.t.é.n, který patří do blázince.

  • Ty to máš v hlavě pěkně vypatlaný. Většího blba jsem neviděl. 

  • Takto to dopadne, když se šuká v rodině!
  • Kdyby existovala soutěž ,, Missák BLB ,, tak jste zaručeně vítěz. Neznám nikoho, kdo by Vás mohl ohrozit.
  • že na toho zmetka konečně došlo. Slehla se po něm zem, žádné stupidní komenty,
    vychloubání, nic, snad to tak zůstane.
  • Budete se divit, ale já mu fandím.Jedna taková "Ivana" mi kdysi odtáhla partnera.Chvíli byla chudinka,chvíli hvězda.Citové výlevy, že jí všichni ubližují,nebo naopak, "vidíš nikdo ti nevolá,kašlou na tebe atd. a stokrát opakovaná lež se stane pravdou.Podívejte na Nagyovou,rozložila vládu.To se pak stydím,že jsem taky holka.Můj nový partner byl bohužel to samý v pánským,Kdyby se už dřív mluvilo o Rychtářovi a Irglovi od Monyové, nenskončila bych u lékařů a nepolykala tabletky.
  • Pane Novotný,
    nevím, kde a co jste studoval protože Vám rozhodně sebevědomí nechybí, pasovat se do škatulky "my inteligence"... a urážet občany a dělit je na debily a další nadávky, jen proto, že si dovolili volit jiné strany, než dosud zkorumpované a provařené persony, řiťo....ce totality, která se nazývá EU. Nevidíte, že EU požírá sama sebe a proto potřebuje další užitečné idioty - státy, které bude cucat za účelem udržení neudržitelného ?
    Nebyl jsem ani komunista, ani "u koministů", jako někteří, dnes velcí demokraté, kteří rudé knížky včas zahodily a dnes jsou rusobijci. Z těch Vám není špatně ? Že by byli jen pmýlení ? A Vaše nezřízená adorace EU a všech panáků, kteří za mrzké Euto jsou schopni prodat vlastenectví, tak z těch je mi nanic. Zřejmě jste stejný inteligent jako p. Mitrofanov, který nazývá voliče jiné strany než té správné pravice tak, že mají nízké vzdělání a tudíž v mozku "velorex". On a zřejmě asi i Vy máte v mozku "mercedes". Protože jsem zprofanované politiky nevolil, kampaň ve smyslu "vše proto Babišovi" mě k němu nasměrovala. Takže jsem dle Vás občan nižší kategorie, proto jsem se byl 2x podívat,zda VŠ diplom v šuplíku patří slutečně mně.
    Proto se divím, proč Vy tedy přebýváte v této kotlině debilů a nevezemete se za ruce s dalšími "inteligenty" a mozkovými mercedesy a nezmizíte někam jinam, kde můžete psát svoje bludy a tady přestanete otravovat a ohlupovat obyčejné občany - voliče v naší vlati.
    Z kultu Havla je mi nanic, toho jsem obdivoval 1 volební období, ale pak dělal jen ostudu. Otec mi říkal, že když mi někdo moc chválí, tak asi dělím něco špatně. A kdo všechno našeho Vašíka chválil ? A kolik nás to pak stálo ? Zaplnění trhů východního bloku, odkrytí bezpečnosti země, omluva Němcům. Ti padlí z koncenmtráků mu to nahoře určitě už spočítali nemyslíte ?
    Asi již dlouho pobýváte mezi sluníčkáři, protože ti také uznávají jen svůj názor. Kdo nesouhlasí je debil, xenofob a vlastnectví je pak projev rasismu... Tu demokracii si tedy ohýbáte p. inteligente..
  • Idiota communi (obecní blb), pokud to není urážka Švejka...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit