Přejít na výpis diskuzí

Pavel Grohman

OSOBNOST 9.8.2007 
88 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • motorkari

    Ahoj.,nejsem sice velkej fanda chinaski.,sem tam si nejaky jejich pisnicky poslechnu ae toho Pavla je mi lito...
    Je jedno jestli stazilo auto motorku nebo jestli motorka narazila do auta...
    Me takovym zpusobem umrela sestra.,ktera se mnou vyrustala od mala a to mela nedozitych 18 roku....
    Je to hodne dlouho co se to stalo.,ae od te doby proste nenavidim motorkare.,i kdyz mi sou to darci organu-tak stejne jako moji sestre a Pavlovi uz zivot nevrati...
    Pral bych si aby chinaski pokracovali.,uprimnou soustrast jejich rodinam... *9*
  • ...

    Pavel to je pojem jeho texty jsou naprosto užasny. Ale i přes to co se stalo doufám že to Chinaski nepoloží na lopatky. Jo a těm kreténum co dokážou jenom urážet přeju, aby jim to došlo a taky vim že většina z nich nikdy nenapsala nic a žádnej nic takovyho co by znal i ten, kdo ho nesnáší.
  • karuuulka

    hmmm...

    Je mi ho šíleně líto *9*
  • pavel

    V teměř každe kapele mi je nejsympatičtější bubeník a po mych oblíbencích larry mullen jr. U2, jon farris INXS,phillip rudd AC/DC....byl Pavel pro mne další charismatická a bubenická osobnost, navic zakladatel kapely, textař, sympaták...tezko to nesu do tedka a to nejsem zas takovy fanda chinaski, ale fakt je ten ze jsme na tej kapele vyrostli teěř každy, minulou sobotu jsem byl na nich v prachaticich a malem jsem to vorval ze uz nesedi za bicíma obzvlast kdyz u nove pisne michal rekl, posledni vec co napsal, a at mohl za tu nehodu on nebo kdokoli , zivot uz mu to nevrati. a jeste neco kdyz jsem cetl clanek v musicu, moc mi prislo pekny kdyz se david koller zeptal pavlovy manzelky jestli by ji nevadilo, kdyby si za ty bicí sednul.

    Pavel by si urcite nepral aby kluci přestali, kazdopadne nám tu zanechal skvělou práci. čest jeho pamatce
  • Chinaski...NEJ!

    Pavel byl skvelej bubenik a jeste skvelejsi chlap proto a jeste kvuli hodne vecem je mi ho moooc lito...jeste ze se nerozpadla skupina...Michalk by ji rozpadnout nenechal...nikdy by se to nestalo(doufam)tomto chci projevit uprimnou soustrast vsem clenum skupiny Chinaski,jeho rodine a pribuznym i vsem pratelum...Pavel byl neobycejny clovek se smyslem pro humor,byl uprimny,spolehlivy zodpovedny a jeste mnohovlastnostny...je mi to fakt lito... *9* *9* *9* *9* *9* *9*
  • Kdo za to může ???

    Já si myslim,že to nebyla chyba ani jednoho,nebo prostě fakt nevim.Říká se,že ho srazilo to auto kvůli tomu,že ho prej Pája předjížděl.Ale i kdyby to tak bylo.tak prostě je škoda jednoho mimořádnýho člověka,kterým Pája ROZHODNĚ byl !!!! *9* *9* *9*
  • Chinaski

    Strasne je mi lito, co se Pavlovi stalo, byla jsem zapalit svicku, pze je to fakt brutus. Jeho rodine, vsem znamym, pratelum, blizkym uprimnou soustrast a kapele Chinaski -hosi dekujem- za vasi pusobnost na nasi hudebni scene.
    • Re: Chinaski

      I když nejsem velkej fanoušek chinaski,tak je mi moc líto že ten bubeník chudák umřel *9*
  • Chinaski

    před rokem se stejným způsobem zabil jeden můj známý... je to hrozné když zemře mladý člověk... všichni lidi co řídí, a je jedno jestli motorku nebo auto, by měli začít uvažovat....
    Upřímnou soustrast celé jeho rodině a přátelům....
  • Chudák Hroch

    S Hrochem jsem pracoval dýl než rok v jedný reklamce, on byl copywriter, já produkční, seděli jsme u jednoho stolu. Byl to veselej, vnímavej chlapík, hodnej člověk, měl moc rád Lucku (svou ženu), staršího kluka bral občas do práce, měl ho rád, visel na něm. Často jsem si z něj utahoval krz hudbu Chinaski, leč uznával ho jako textaře i výtvarníka, měl cítění a nápady. Fakt dobrej, veselej kluk, skromnej, přirozenej, ochotnej. Měl jsem ho rád a je mi ho líto. Zaplatil příliš vysokou daň za svou vášeň.
  • Pohreb

    Nevi tu nekdo kde bude pochovanej??? Jesli v Jicine nebo v Praze??? Porad tomu nemuzu uverit... *9*
    • Re: Pohreb

      myslim si že asi v praze né??
      *4*
    • Re: Pohreb

      Obřad se bude konat v Praze.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit