Přejít na výpis diskuzí

Pavel Bém

OSOBNOST 15.10.2010 
7 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vážený pane, nemám slov co Vaše strana a Vy jste udělal pro obyvatele MČ Praha 8, máme tu DROP IN a s ním spoustu klientů, BLANKU, která pro nás nic neřeší atd. Přeji Vám, aby jste si užil Vaši plánovanou výstavbu, Na Pankráci a opravdu za tím není moje závist vůči horolezcům.(Pan Rakoncaj Vám to asi vysvětlil) OMG.
  • P.Béme,vy se vůbec nestydíte.Máte vůbec svědomí a aspoň trošku charakteru?Vyvoláváte jen vášně.Raději zalezte zpět odkud jste vylezl a už prosím neopruzujte,jste na seznamu.
  • Pane Béme,Vy jste neuvěřitelný.Znáte to pořekadlo o Božích mlýnech.Takhle promarnit život,s každým vydrbat,hlavně se mít dobře a nemít svědomí.Přesto Vám přeji hodné zdraví a spokojenou rodinu.
  • Luxusni holisticke rehabilitace v Paname a nebo Kostarice akupinktura,relax ,vylety po okoly,aktivni vylety,joga,zdrava strava,meditace v pripade zajmu me kontaktujte na jan.patak@yahoo.com
  • Marihuana.

    Dobrý den, bohužel se mi přihodilo toto: stal jsem se zřejmě proti své vůli příjemcen nějaké drogy, snad marihuany v pokrmu, který tam byl dán potají. Za nějaký čas maximální pohoda, až příliš, vše mi bylo jedno, pak trochu něco jako kapka smutku, po několika hodinách bolest v hlavě (temeni) a bušení srdce. Zřejmě jsem se dozvěděl o výrobci nějaké drogy na ulici Sodná 11, Ostrava 2. Byl to zřejmě kriminální čin, pomsta za to, že vím...Děkuji Vám za odpověď.
  • na chvilku být vidět

    pavel bém je hlavně necitlivý kariérista být na jeho místě byl bych hodně potichu jelikož má na svém kontě až příliš mnoho temných nezodpovězených afér ,kauz,uplatku atd neříkám že je jediný ale podle mne jak se rychle objeví ve vrcholné politice tak ho někdo rychle potopí a on z politické scény zmizí to jen muj názor
  • Pan Bém

    Je zajisté hodně kontroverzní politik. To že je navenek "čistý" je jistě pouze dočasná věc a znamená to pouze to, že se mu daří držet pod pokličkou věci, které ho jeho "čistoty" zbaví. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit