Přejít na výpis diskuzí

Patrik Děrgel

OSOBNOST 25.6.2013 
26 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ivulika

    Znám ho z Ordinace. Prostě k sežrání. 😍 Má své osobité kouzlo, charisma a je prostě strašně krásný...

  • Jste úžasný herec, moc talentovaný. Máte ode mě respekt. Jste jeden z nejlepších herců, a máte moc krásný hlas. Jen tak dál, mám Vás moc ráda. *3*
  • V divadle jsem nebyla ani nepamatuju, ale byla jsem na praxi v šicí dílně divadla Na zábradlí a v ateliérech a dílnách ND. Mám muže o rok mladšího než je Patrik a je také krásný. Doufám, že mě někdy do divadla vezme, protože televize je o dost míň kulturní. A kdepak mám brát inspiraci na své obrazy a básně?
    • No, tak mě nevezme ani do kina! Obrazů je zoufale málo, bojím se, že se na vernisáži jen ztrapním. Lidé mi zatím fandili, tak budu fandit i tomuhle herci: Ať se daří, Patriku Děrgeli (snad jsem dobře opsala tvoje jméno)! Vím, že ostatním hercům jsem nic nenapsala, chudáci tam nemají ani písmenko, ale tak jim řekni, že to nikdo tak nemyslí, i když píše jen negativa nebo nic. Hrát (a tvořit) se má pro radost!
  • misa1279
    Patrik dergel je krasny a suprovy herec svoji roli zvlada velmi dobre libi se mi jako herec i jako normalny clovek
  • Je gay
    • Ivulika

      Asi těžko. Je šťastně ženatý.

    • Jo, proto má přítelkyni, se kterou čeká dítě *3*
    • Asi těžko, když chodí s Markétou Frösslovou a čekají mimčo *3*
      • To těžko, když přímo na fb profilu napsala prý Markéta, že má jinou holku a ty dvě se spolu normálně baví.
        • Dneska to vyšlo i na internetu. Navíc, to je divný, že by to takhle rychle střídali. Ještě nedávno Patrik řekl v rozhovoru, že má přítelkyni rok a pak se ukázalo, že je to Markéta. A zapírat na fb může, kdo chce, co chce :-).
    • Ale kuš. Vždyť má přítelkyni...veřejně to přiznal. Tak běžte někam.
  • Mám tě strašně ráda *14* jsi moooc pěknej a miluju, jak hraješ ve V.I.P. vraždy *14* *14* úžasný no...není co dodat *14*
    • Až na to, že VIP vraždy jsou jenom kopírajt Castla...ale jinak ok. A herci tam taky nejsou zrovna nejlepší, je to prostě další pitomina od primy, která jim slouží jenom jako další směr, jak dostat přes reklamy, které tam jsou mimochodem skoro každých 10 minut, co nejvíce peněz.
  • Dnes vraždy V.I.P.,katatsrofa, jak může někdo říct, že je to talent a ještě na hraní,nepřesvědčivý,umrlý, přehrává. Pohledný chlapec- jako bych viděla Břežněva. *9* *9* *9*
    • Tak se na něho běžte podívat do divadla. :) Herec jako je Patrik Děrgel je typický divadelní herec a herectví v televizních pořadech má jako přivýdělek. Taky bych chtěl říct to, že pro něho bylo nesmírně těžké hrát ve V.I.P vraždách drsňáka, kterého tam hraje, protože on je ve skutečnosti hrozně křehký a je to spíše ještě chlapeček, než muž, který musí být za každou cenu drsný. Zlepšuje se díl od dílu. S tím divadlem, doporučil bych Vám například Hamleta u nás ve Švanďáku, dokud ještě není pozdě, nebo Manon Lescaut v Národním Divadle. Hezký den. :)
  • Zvláštním způsobem na mě zapůsobil a ráda bych se s ním někdy v budoucnu setkala osobně. Zajímalo by mě, jaký je *3*
    • Pust si ho v Show Jana Krause a poznáš ho lépe *2* *4*
    • můžu s klidným srdcem říct že je to úplně normální "kluk" který si na nic nehraje . *3*
  • Paťo, gratuluju k Národnímu divadlu!
  • *1* Patriku jsi prostě super HEREC VEŠVANDAKU A VČERA na tom koncertě jsi byl prostě kouzelný a máš opravdu hezký hlas to cd teď poslouchám a je to super má oblíbená pisen je harém a ja tančím no a po ořechu všechny jsou super ty jsi taky super ty texty se ti fakt povedli *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit