Přejít na výpis diskuzí

Otakar Vávra

OSOBNOST 21.8.2008 
10 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • oh on umřel a bylo mu 100 let
  • At si kazdej rika o prorezimnosti kdo chce co chce, za filmecek Kladivo na carodejnice budu pana Vavru uznavat jeste sakramentsky dlouho, jak ne naveky. Jakubisko je imbecil a yelito, tohle byla legenda.
  • Je to velká škoda pro český národ. Pan Vávra by tu mohl být klidně 400 let a bylo by to jedině dobře. Bohužel, čas a smrt si poroučet nedají.
    Sbohem, Pane REŽISÉRE!!!
  • Tak vynikající režiser a pedagog Je mi to upřímně líto!!!!
    Upřímnou soustrast!!!
    • no jo,už je pryč *9*
  • Osobnost I.kategorie

    Mistře,
    když Vy jste točil Dívku v modrém, tak já jsem se narodil. S některými výjimkami jsem viděl téměř všechny vaše filmy a rád si je zopakuji v reprízách. Dost dobře nechápu, proč jsou na indexu vynikající Dny zrady - vždyť to tak bylo a žádný historik to nemůže zpochybnit. Krakatit, Předtucha, Filosofská historie, Kladivo na čarodějnice, to jsou filmy na Oscara. Přeji Vám i Vaší paní, abyste byli ještě dlouho spolu. S ústou JK
  • Velká osobnost

    Noblesní velký člověk to co dokázal jako režisér klobouk dolů ! Přeji vám ještě nejméně ty čtyři roky které si přejete prožít v klidu a zdraví s úctou váš fanoušek *4*
  • obdiv

    Neuvěřitelné-právě sdílím dokument na ČT1-krásný to věk-co přát??Zdraví,zdraví a jen to zdraví-někomu to přijde neuvěřitelné,ale letos mi bude pouhých 30 let-ale filmy miluju a zvlášť ty pro pamětníky-ještě jednou díky za tak krásný zážitky u filmů. Lucka Broumov
  • Toho se určitě nedožiju!!!!!!

    Vážený pane Vávro.
    Co Vám přát?? To jiného a to vzácného a bez kterého by to nešlo, 100krát zdraví. Zdraví Kamil Točík souznitel v dnu narození Hany Zagorové. *4* *4* *4*
  • narozeniny

    Vážený pane Oto
    Přání k Vaším narozeninám a přání hodně štěstí,zdraví. *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit