Přejít na výpis diskuzí

Otakar Brousek ml.

OSOBNOST 31.12.2006 
18 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hokej
    Dobrý den,

    včera jsem se podíval v pauze mezi hokejem na pana Krause a s potěšením jsem uviděl hosta pana Otakara Brouska mladšího. Zjistil jsem, že má zítra 8.5. narozeniny a tímto mu přeji vše nejlepší. Patřím do velmi podobné věkové kategorie.Ke všemu má moje žena Zuzana narozeniny v tentýž den. Můžu prohlásit, že býci v této dekádě jsou skvělí lidé. Měl jsem možnost se s panem Otakarem Brouskem setkat pracovně jen jednou, ale udělal na mne ohromný dojem. Sice je to už asi 20let, ale působí na mne pořád stejně skvěle.....a ke všemu ještě nosí klobouky a to já mám velmi rád.

    Tedy vše nejlepší přeje J.K a Z.K
  • http://www.petice24.com/dabing

    Dobrý den, skvělého herce Otakara Brouska ml. už možná v dabingu nikdy neuslyšíme. Proč? Podívejte se sem a prosím podepište: http://www.petice24.com/dabing
    Předem díky!
  • kirushka97
    Všechno nejlepší!! :)
  • Dobrý den pane Brousku,

    již delší dobu marně hledám spojení na paní Luku R. pro její dobrou přítelkyli baletku Libušku, která žije v Německu. Mohl byste mi pomoci?
    Tel.: 233 312 155
    Děkuji.
  • Zdravim , nevíte náhodou jak se jmenoval film ve kterým Otakar brousek ml. daboval stršího ze dvou lupičů , kteří ukradnou nějaký slavný obraz a pak prodají jeho kopii a mezitím je těch kopií hned několik a nakonec se originál dostane zpět do rukou policie? Tuším , že to byl polský film, ale nejsem si jistý.
  • Hledá se spolužák

    Ahoj Tuldo,hledám tvého spolužáka Vladimira Stanka,nemáš o něm nákou informaci?Děkuji Za odpoved.Maria Klaudy *8*
    • Re: Hledá se spolužák

      Bohužel, Vladimír se mi ztratil ze života a vůbec nic o něm nevím.
  • mirek942

    Blahopřání

    Ahoj Ťuldo,vše nejlepší,hlavně moc a moc zdraví,štěstí a mnoho dalších uměleckých
    úspěchů Ti k dnešním narozkám srdečně přeje
    Mirek Čepelák
    *4* *4* *4*
  • Přání

    Milý Oto
    Všechno nejlepší k narozeninám a přání
    hodně štěstí,zdraví. *4* *4* *4* *4*
  • snoubordáci

    Hrál Otakar Brousek ve snoubordákach tátu Vojty Kotka?
    • Re: snoubordáci

      jojo :))mas tam prece fotku nee *3*
  • dotaz

    Hraje pan Brousek ml v nějaké reklamě v poslední době?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit