Přejít na výpis diskuzí

Ota Váňa

OSOBNOST 17.7.2007 
17 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sindrom
    všechno nejlepší k narozeninám.
  • https://www.youtube.com/watch?v=2Oow11lJ0MQ minuta 13:29 ota to poradne rozjel *16*
  • Ota je fakt BOŽÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ MAM HO MOC RADA
  • Si nej! mám tě moc moc moc ráda!:):)
  • Všechno nejlepší Oto :-)přál jsem ti už i kdyžtak na mé stránce o Kabátech na FB a na karaoketextech kde jsem správce ,seš můj nejoblíbenější kytarista ! :-)
  • Jsi fak skvělej,dobrej,drsnéj oto ;)
  • Ota Váňa

    Všechno nejlepší :-) ,seš nejlepší kytarista jakýho znám :-)
  • Ota..ON je zkrátka nejlepsi.♥

    tak tenhleten týpek je z Kabátu nejlepší...nikdy jsem je neposlouchala ale jak to nasi zacali poslouchat a porad je poustet tak sem jim zkratka neodolala a zacala je poslouchat :))...ale opravdu nejvetsi borecek z nich je zkratka Ota ty jeho sooola nemaj chybu...a hlavne?..ON nema chybu :)*** *14* *14* *14* fakt uz se na nej strasne tesim az ho v Pardubkach poznam a udelam co proto i kdybych sem se musela porvat s tamtou ochrankou tak se k nemu dostanu :D *14* *14* Miluju ho a je to muj vzor a jak to tak vypada bude a to naporad :)) :)) ♥ ♥ ♥ ♥
  • MARŤA

    Ota je nejlepšííí *14* *4* *14* *14* *14* Já ho upa MILUJŮŮ *14* *14* *1* *4* uŽ SE NA NĚJ TĚŠÍM S NÍM KECAT JE PRDEL !!!!
  • přání

    Milý Oto
    Blahopřání k narozeninám hodně štěstí,zdraví. *4* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit